Když se zpozdí výplata nebo vás zastihne nečekaný výdaj v podobě koupě nového telefonu, případně nedoplatku za energie, nemusíte na to být sami. Řešení nabízí kupříkladu první půjčka zdarma do 5 000 Kč, za níž nezaplatíte ani korunu. Žádat o ni lze z počítače či mobilního telefonu a získat peníze do 15 minut i o víkendu.

Za krátkodobý úvěr nic nezaplatíte, pokud…

Někdy to zkrátka nevyjde, ale to ještě neznamená, že vás taková situace přijde draho. Nepřijde. První půjčka je totiž opravdu zdarma a splnit stačí jediné, vrátit peníze do 14 dní. Hodí se tak v případech, kdy máte týden před výplatou a nutně potřebujete zaplatit složenky nebo opravu auta, aniž byste sahali do svých rezerv či žádali o pomoc známé.

 

O jakou částku si řeknete přitom záleží na vás, k dispozici vám je od 1 000 do 5 000 Kč s využitím na cokoliv. Takže pokud padne část na složenky a zbytek třeba na jídlo záleží pouze na vás. Za krátkodobou půjčku nezaplatíte při splnění podmínek ani korunu, což ve výsledku znamená, že vrátíte přesně tolik, kolik dostanete na účet.

Kdo si může vzít první půjčku zdarma

Prakticky kdokoliv, kdo má pravidelný příjem a splňuje podmínky jako plnoletost, vlastní občanský průkaz a bankovní účet pro výplatu peněz. Potom už stačí jenom vyplnit online formulář a vyčkat na jeho schválená pracovníky centrály. Dveře mají přitom otevřené nejenom zaměstnanci, ale také podnikatelé, rentiéři a další lidí s pravidelným měsíčním příjmem, který lze řádně doložit.

 

První půjčku zdarma získáte i o víkendu

 

Ačkoliv to není zcela běžné, protože většina poskytovatelů úvěrů v sobotu a neděli nepracuje, můžete o nebankovní půjčku zdarma do 5 000 Kč nejenom požádat, ale také vám bude vyplacena. Pracovníci jsou totiž k dispozici každý den včetně víkendů, takže můžete vyplnit formulář klidně z mobilu uprostřed nákupního centra.

 

Za jak dlouho dostanete půjčku na účet

 

V prvním kroku je třeba žádost vyhodnotit, což obvykle netrvá déle než 5 minut, takže se de facto obratem dozvíte, zda-li a kdy můžete peníze dostat. V případě, že je žádost o první půjčku zdarma úspěšná a podepíšete na dálku přes SMS smlouvu, dojde rovnou k vyplacení finančních prostředků. A ani to netrvá dlouho, díky okamžitým platbám, které dnes podporuje většina bank, je většinou obdržíte do 10 minut.