Některé výdaje o sobě dávají vědět v tu nejhorší vhodnou chvíli, přestože vyžadují pohotové řešení. Jenže kde vzít peníze, když je váš aktuální rozpočet napjatý? A ke všemu o víkendu? Pomoci může nebankovní online půjčka, která vám bude vyplacena kterýkoliv den v týdnu. K žádosti přitom postačí mobilní telefon a během čtvrt hodiny máte peníze na účtu.

Jakou částku si můžete půjčit online

Tento nebankovní úvěr se hodí v případech, kdy musíte kupříkladu zaplatit nedoplatky za energie, koupit nový telefon či chladničku, a nebo pokrýt provoz domácnosti. Coby nový klient si můžete říct o 1 000 až 10 000 korun s tím, že pokud vše řádně vrátíte, dojde k navýšení úvěrového rámce až na dvojnásobek. Získáte tak určitou jistotu finanční rezervy do budoucna.

Do kdy musíte peníze vrátit

Výši částky je doba splatnosti přizpůsobena tak, aby bylo možné finanční prostředky vrátit hned z další výplaty a nedocházelo ke zbytečnému zatěžování vašeho rozpočtu. Délku závazku si přitom můžete s přesností na dny nastavit od 5 do 30 dní, takže pokud víte, že vám už za týden dorazí peníze od zaměstnavatele, není nutné volit u online půjčky delší splatnost.

Schválení půjčky je hotové do 5 minut

Abyste nemuseli oslovovat několik společností současně v obavách, která vám pomůže, vyhodnocujeme všechny žádosti ihned po přijetí. Díky vyplněnému formuláři pak tento proces netrvá déle než 5 minut, během nichž vám zašleme informativní SMS zprávu a e-mail, zdali a kdy online půjčku dostanete. Stejnou rychlost přitom nabízíme jak ve všední dny, tak o víkendech.

Do 10 minut máte peníze na účtu

Díky dnešním možnostem se můžete spolehnout, že peníze obdržíte de facto ihned. K jejich převodu jsou totiž využívány tzv. okamžité platby, které podporuje většina českých bank, a umožňují připisování finančních prostředků mezi cizími účty v rámci vteřin. Na online půjčku od Tetičky tak obvykle nečekáte déle jak 10 minut od podpisu smlouvy.

Důvod, proč Tetička půjčuje i o víkendu

Ne vždy se dá připravit na to, co přijde, a jakékoliv čekání je doslova hra o čas. Třeba nákup potravin nepočká, stejně jako pořízení nové chladničky, když ta současná vypověděla službu prakticky přes noc. Abyste mohli řešit nastalé situace okamžitě, půjčuje Tetička online i o víkendu a ve svátky, kdy naprostá většina bankovních ani nebankovních společností nepracuje.