Expresní půjčky online, u nichž jednoduše doložíte totožnost a příjem za poslední měsíce, jsou stále vyhledávanějšími nebankovními úvěry. Proč jsou tak oblíbené? Protože mají vyšší schvalovatelnost a jednoduché sjednávání přes internet. Půjčku tak snadno vyřídíte z pohodlí domova.

Tento druh online půjčky bez čekání má hned několik výhod, kvůli kterým je žadatelé preferují. Patří mezi ně především rychlost, jednoduchá administrativa a v podstatě okamžité sdělení výsledku posouzení žádosti o úvěr. Jak tyto rychlé půjčky fungují, jaké musíte splnit podmínky a proč jsou tak vyhledávané?

Jak začít a vyplnit žádost o rychlý úvěr?

Většinou lze využít kalkulačku půjčky, vyplnit jednoduchý webový formulář, splnit podmínky, které se k půjčce vážou a pak už jen chvilinku počkat na schválení. Nebankovní půjčky jsou velmi zjednodušené a právem se chlubí vyšší schvalovatelností, než je tomu v případě bankovních institucí. Proto je mohou bez problému získat i ti, kteří by na úvěr v bance z různých důvodů nedosáhli.

Neznamená to, že se půjčky schvalují u každého – i nebankovní společnosti musí zamítnout žadatele, kteří evidentně nemají na splácení, a u kterých jsou na obzoru problémy se splácením. I pro úspěšné žadatele samozřejmě platí, že jakmile nestíháte splácet včas, naskakují úroky z prodlení a proces vymáhání. V této oblasti se ale nebankovní firmy chovají velmi podobně jako klasické bankovní domy.

Jak sjednat nebankovní půjčku z pohodlí domova?

Nebankovní půjčka u prověřené společnosti, s transparentními smluvními podmínkami, ve výsledku může být zajímavým řešením výpadku Vašich financí. Jak tedy funguje sjednávání?

  • navštivte web, který poskytuje férové rychlé půjčky
  • nastavte si výši půjčky a dobu splatnosti
  • vyplňte nezbytné osobní a kontaktní údaje
  • provedete ověření bankovního účtu
  • odešle žádost a velmi rychle se dozvíte výsledek

Poskytovatel ověří všechny Vámi zadané podklady a informace. Pokud je vše v pořádku, tak peníze doputují na Váš bankovní účet do 10 minut.

Jak se liší přístup bank a nebankovních společností?

Výhodou půjček u nebankovních firem je i to, že nemusíte k půjčce sjednávat například smlouvu o vedení běžném účtu nebo účtu k půjčce. Máte zákaznické online prostředí, v rámci kterého můžete možnost požádat o půjčku kdykoliv potřebujete. Vidíte zde i podmínky a vše co potřebujete k získání půjčky. Svou „nebankovku“ postupně poznáte, můžete se s jejími specialisty na zákaznické lince domluvit a poradit na všem, co potřebujete, případně si odložit splatnost půjčky.

Je zřejmé, že na finančním trhu lze využít i jiné společnosti, než banky. Jsou to nebankovní společnosti, které nabízí odlišné podmínky a často vstřícnější postoj k potřebám žadatelů o spotřebitelský úvěr.