V případě, že potřebuje půjčit ve Středočeském kraji, mohou vám pomoci nebankovní společnosti, které poskytují peníze do čtvrt hodiny. Žádost přitom stačí vyplnit online a odeslat k posouzení, které probíhá třena u Tetičky do 5 minut, takže obratem znáte výsledek. V případě chválení pak můžete peníze získat jak převodem na účet, tak i v hotovosti na ruku kdekoliv ve Středočeském kraji.

Nebankovní půjčky ve Středočeském kraji

Abyste mohli snáze řešit i nestandardní situace, vytváří nebankovní společnosti půjčky, co jim lépe odpovídají. Třeba když se rozbije domácí spotřebič a je potřeba koupit nový, aniž byste se zadlužili na rok nebo i delší dobu. Taková mikropůjčka vám jako novým klientům nabídne až 8 000 Kč se splatností do 30 dní. takže ji splatíte hned z první výplaty. A pokud vám třeba na poslední chvíli vypadlo financování, nabízí se i dlouhodobé úvěry.

I živnostníci si půjčí ve Středočeském kraji

Kdo pracuje jako OSVČ, má to obvykle při žádostech o úvěry těžké. V očích společností totiž nemají stálý příjem, a to zejména ti, co podnikají nově a nemají ještě ani první daňové přiznání. U některých společností však můžete ve Středočeském kraji získat půjčku i jako živnostník, neboť někdy stačí k ověření příjmů výpisy z účtu. Dostupný je přitom jak mikroúvěr do výplaty, tak i větší dlouhodobé půjčky v hotovosti nebo na účet.

Ve Středočeském kraji vám půjčí na ruku

Ať nemáte bankovní účet nebo třeba chcete peníze ihned po předání použít, lze využít hotovostní půjčky se splatností až 20 měsíců. K její žádosti stačí vyplnit online formulář, na jehož základě vás kontaktuje obchodní zástupce. V případě schválení vám pak zaveze peníze až domů kamkoliv po Středočeském kraji a předá vám je na ruku. Osobně proběhne rovněž ověření vašeho OP a podepsání smlouvy.

Půjčka na účet ve Středočeském kraji

Když potřebujete peníze opravdu rychle, abyste mohli třeba zaplatit účty v poslední den splatnosti, nabízí se rychlá půjčka s vyplacením do 15 minut. Pokud vám stačí jen pár tisíc, může být řešením mikropůjčka Tetička, která nabízí novým klientům až 10 000 Kč. Stačí vyplnit formulář a zhruba 5 minut vyčkat na vyhodnocení. Bude-li vaše žádost schválena, budou peníze převedeny na váš účet, takže je můžete ihned využít.