Rychlá půjčka pro OSVČ patří mezi moderní finanční produkty, které reagují na moderní poptávku po rychlém a nekomplikovaném přístupu k penězům. Půjčky do výplaty přes internet jsou díky moderním technologiím jednoduchým a pohodlným způsobem, jak řešit složité finanční situace. Stačí podat online žádost a rychlá půjčka se na vašem účtu může objevit do 15 minut. Komfort, který vám dává možnost získat takovou okamžitou finanční podporu, má v dnešní době cenu zlata.

Proč rychlá půjčka pro OSVČ? 

Proč byste měli využít nabídky jakou je rychlá půjčka pro OSVČ a proč je tato online půjčka jedinečná? Odpověď je jednoduchá. Rychlá hotovost, kterou si můžete sjednat, je výsledkem efektivně vybudovaného ověřovacího systému, který umožňuje rychlé zpracování žádosti a ještě rychlejší online převod půjčky na váš účet. Správně vybraná rychlá půjčka vám zajistí expresní, snadný, pohodlný a plně bezpečný přístup k finančním produktům, jako jsou půjčky přes internet pro OSVČ. 

Rychlá půjčka pro OSVČ vám pomůže nejen s rozjezdem

Každý, kdo podnikal nebo podnikal, si je vědom toho, že v průběhu fungování společnosti se mohou objevit platební zádrhely, které donutí podnikatele vzít si hotovostní úvěr, úvěr na provozní kapitál nebo splátkový úvěr pro podnikatele. Jednou z možností posílení firemních financí je využití nebankovních půjčky pro OSVČ. Mohou se ukázat jako nutnost a způsob, jak překazit přízrak ztráty finanční likvidity. Pokud je vaše bonita příliš nízká, podnikáte několik týdnů či měsíců, a aby toho nebylo málo, do registru dlužníků jste zapsáni s negativní informací o dlužných splátkách, na bankovní úvěr pro firmy prakticky nemáte šanci dosáhnout. Pak vám zbývají nebankovní půjčky pro OSVČ. Je to také alternativa, pokud s podnikáním teprve začínáte a potřebujete počáteční kapitál, který vám umožní rozjet podnikání. 


Půjčka nebo úvěr pro OSVČ online nebo stacionární, pomůže k udržení obchodu a včasnému vyrovnání nezbytných plateb. Nabídka nebankovních společností říká, že pro získání rychlé půjčky musí zákazník splnit méně podmínek: 

  • Není potřeba předkládat mnoho finančních dokumentů nebo dokonce navazovat přímý kontakt s věřitelem. 
  • Okamžité rozhodnutí o půjčce je nepochybnou výhodou nebankovních půjček
  • Rychlá nebankovní půjčka pro OSVČ vám umožní vyplnit finanční mezery související s podnikáním

Pro koho jsou nebankovní půjčky pro OSVČ určeny?

Nabídka půjček nebo nebankovních půjček pro OSVČ je určena pro podnikající fyzické osoby. V drtivé většině případů se bude jednat o živnostníky provozující mikroaktivity. Nic však nebrání tomu, aby nabídku nebankovních půjček – tzv. půjčky před výplatou využívali i podnikatelé najímající zaměstnance. Nebankovní společnosti jsou také liberálnější v přístupu k případnému prodlení se splácením dříve vzniklých závazků, a proto mohou poskytnout úvěr i přes prodlení žadatele.