Co je rychlá půjčka pro nezaměstané? Jedná se o oblíbenou půjčku, kterou poskytují soukromé instituce. Na rozdíl od bankovní půjčky, k jejímu získání nemusíte k žádosti připojovat hromadu dokumentů a není zde kladen vysoký důraz na bonitu klienta nebo na doložení pracovní smlouvy. Vše, co potřebujete, je občanský průkaz a prohlášení o výši příjmu, které zadáte do elektronického formuláře. 


Nebankovní půjčka pro nezaměstnané

Přestože média pravidelně informují o poklesu nezaměstnanosti, stále existuje určité procento lidí, kteří mají dočasné nebo delší potíže s hledáním zaměstnání. Stejně jako každý člověk se i nezaměstnaní mohou ocitnout v nouzi získat další finanční prostředky, nejen to – další peníze mohou být nutné k získání zaměstnání, například koupí auta na cestu do práce nebo jako kapitál k založení vlastního podnikání. Nemožnost prokázat příjem ve formě výdělečné činnosti, samostatné výdělečné činnosti, starobního důchodu nebo invalidního důchodu je překážkou, která banku téměř zcela vylučuje z úvěrového řízení. To však neznamená, že jsou dveře na cestě k získání půjčky zcela zavřené. Existují subjekty, které se zabývají poskytováním půjček – i nezaměstnaným. Těmi jsou nebankovní úvěrové společnosti.

Rychlá půjčka pro nezaměstnané: bez zbytečných formalit

Rychlá půjčka je vhodná pro ty, kdo nechtějí zdlouhavě vyřizovat půjčku a prodírat se hromadou papírů, aby zjistili, zda nějakou půjčku dostanou nebo ne. Vybrat si můžete hned z několika variant půjček jako jsou půjčky na op, rychlá půjčka do hodiny, apod. Poskytovatelé těchto půjček ctí soukromí svých klientů, proto se o vaší půjčce nikdo v okolí nedozví. Posouzení vaší bonity proběhne na základě předložení dokladu totožnosti. 

Rychlá a spolehlivá půjčka

Nebankovní půjčka pro nezaměstnané se nejčastěji vyřizuje online. To přináší sebou několik výhod:

  • možnost podání žádosti kdykoliv
  • poskytnutí první půjčky zdarma
  • velmi rychlé vyřízení

Snadné vyřízení je důležité

Pokud žádáte o nebankovní půjčku pro nezaměstnané je potřeba do online formuláře vyplnit osobní údaje, zdroj a výši příjmu jako jsou sociální dávky, přivýdělek z brigád, podpora v nezaměstnanosti, renta, apod. Dále musíte uvést věk, vzdělání, případně počet osob v domácnosti. Nebankovní půjčky pro nezaměstnané se obvykle poskytují na 30 dní. Jejich výhodou je vysoká flexibilita a velmi rychlé vyplacení na váš bankovní účet. Tato půjčka je vhodná pro všechny, kdo potřebují půjčit do výplaty nebo mají nečekané výdaje a žádnou rezervu. Pro nové zákazníky můžete hledat akci typu první půjčka zdarma, kdy neplatíte za půjčení žádné poplatky a úroky. Srovnat si výhodnost této nabídky s dalšími můžete na bezplatných srovnávačích půjček. Je to rychlé a velmi jednoduché.