Půjčit si peníze znamená často hledat řešení pro dlužníky, kteří mají záznam v nejrůznějších registrech dlužníků. Rychlá půjčka pro dlužníky bez registru není možná. Zajímá vás proč? To se dozvíte v našem článku. 

Co je rychlá půjčka pro dlužníky bez registru? 

Rychlá půjčka pro dlužníky bez registru je půjčka, kdy nejsou prověřovány databáze dlužníků nebo prověřovány jsou, nicméně nejsou brány v potaz. Půjčka bez registru může mít mnoho podob. Řada úvěrových společností má své interní postupy jak ověřit bonitu svých potencionálních zákazníků. Online půjčky do výplaty bez registru jsou nabídkou, která umožňuje zákazníkům, kteří jsou fyzickými osobami s nějakým dluhem, vzít si půjčku přes internet bez obav, že úvěrová společnost sáhne k údajům žadatele v informačních databázích o dlužnících.

Výhody rychlé půjčky bez registru

Je třeba zdůraznit, že výhodou online půjčky bez kontroly registru je, že je lze získat bez zbytečných formalit, v rekordním čase. Je to nejlepší způsob, jak získat rychlou půjčku – někdy i do několika minut od podání žádosti o půjčku. Takové půjčky mohou být jedinou alternativou k získání finančního závazku pro lidi, kteří mají dluhy. 

Půjčky pro dlužníky jsou dostupné, ale na trhu jich není tolik. Mohou mít méně atraktivní podmínky. Stále však musíte splnit řadu požadavků, které platí pro všechny klienty úvěrových společností. Stejně tak počítejte pouze s menšími finančními obnosy, které jsou 10 000 – 20 000 Kč a s krátkou dobou splatnosti. Chcete-li získat rychlou půjčku, musíte: 

  • být plnoletý, 
  • mít platný občanský průkaz
  • mít české občanství a adresu pobytu v ČR, 
  • používat e-mail,
  •  mít české telefonní číslo

Proč není rychlá půjčka pro dlužníky bez registru možná? 

Klienti s negativními záznamy v registru dlužníků SOLUS mohou žádat o půjčku i u společností, které kontrolují registry dlužníků. Záleží pak na něm, jak velkou váhu záznamům v registru přikládá. U celé řady společností si není možné se záznamem v registru půjčit, pokud se jedná o větší prohřešky. Složitější finanční situace se denně dotýká mnoha lidí. Často se jedná o naléhavé výdaje, které je třeba uhradit co nejdříve. Poté můžete požádat o bankovní úvěr, ale bohužel značná část lidí není v hodnocení banky dostatečně důvěryhodná. Právě z tohoto důvodu se úvěry poskytované úvěrovými společnostmi těší takovému uznání a kladnému ohlasu. Rychlá půjčka pro dlužníky je velmi vyhledávaný finanční produkt, je však potřeba s ní zacházet opatrně jako s jakoukoliv jinou půjčkou, byť vám půjčí jen malé částky.