Dostanete-li se do finanční tísně, nebo třeba chcete koupit spotřebič, který je zrovna ve slevě, můžete získat finanční prostředky už do čtvrt hodiny. Stačí požádat o rychlou půjčku, jejíž vyplacení probíhá téměř okamžitě, aniž byste museli zbytečně čekat či procházet složitou byrokracií. Vše je navíc možné vyřídit přes internet, takže nemusíte nikam chodit.

Jakou částku si můžete přes internet půjčit

V tomto případě se jedná o rychlou půjčku, který vám pomůže třeba ve chvíli, kdy se zpozdí výplata či musíte uhradit nedoplatky za energie. Zcela noví klienti přitom mohou požádat o 1 000 až 10 000 korun, což by mělo na většinu základních výdajů postačit. Po řádném vrácení si pak můžete od druhého úvěru přes internet půjčit až dvojnásobnou částku.

Do kdy je potřeba peníze vrátit

Ať požádáte o jakkoliv vysokou částku, máte na její úhradu až jeden měsíc. Můžete si přitom sami s přesností na jeden den zvolit, jestli půjčku přes internet vrátíte za týden, dva, a nebo déle. Obecně přitom platí, že čím kratší splatnost si nastavíte, tím méně uhradíte na poplatcích.

K žádosti půjčku přes internet stačí mobil

Abyste nemuseli nikam chodit a měli peníze kdykoliv doslova na dosah ruky, byly všechny procesy zjednodušeny natolik, že vám k celému vyřízení půjčky přes internet postačí pouze telefon a pár minut času. Veškerou dokumentaci si můžete pročíst na chytrém telefonu a smlouvu podepsat pomocí SMS kódu, takže nejen že nikam nemusíte, ale zároveň ani nebudete čekat na kurýra.

Vyplacení peněz probíhá už do 15 minut

V některých situacích je čekání to poslední, co by člověk chtěl. Tetička proto využívá moderních technologií, aby svým klientům poslala peníze co možná nejrychleji. Celý proces žádosti a schválení je tak hotový zhruba do 15 minut a hned poté dojde k výplatě půjčky přes internet za pomoci okamžitých plateb, které umožňují připisování peněz v rámci vteřin i o víkendu.