Když vás zastihnou neplánované výdaje nebo zrovna nevycházíte do výplaty, můžete řešit nastalou situaci ihned bez zbytečného odkladu. Stačí k tomu mobil či počítač s připojením k internetu a pár minut času, během nichž vyplníte jednoduchý formulář. O rychlou půjčku požádáte nejenom ve všední dny, ale také o víkendu s jistotou okamžitého posouzení a výplaty peněz.

Žádost o půjčku odešlete non-stop 24/7

Abyste se nemuseli omezovat či měnit své obvyklé plány, je možné vyřešit celou záležitost de facto odkudkoliv. Takže pokud jste v obvyklou otevírací dobu poskytovatelů půjček v práci, není to problém. Žádosti o rychlou půjčku jsou přijímány 24/7 a není tedy nutné se časově přizpůsobovat. K jejich posouzení pak dochází hned z rána, a to od pondělí do neděle.

Vyplacené rychlé půjčky probíhá ihned

Kdo na peníze spěchá, aby mohl uhradit vše potřebné, nebude muset čekat déle, než je opravdu nutné k ověření identity žadatele. Takové posouzení žádosti je obvykle záležitostí 5 minut, a pokud je vše v pořádku a doložili jste potřebné dokumenty, nebrání nic zaslání peněz. Rychlá půjčka je vyplácena okamžitým převodem na účet, takže ji máte do 10 minut i o víkendu.

Kolik si můžete půjčit a na jak dlouho

Tento produkt je zaměřen na pomoc v nečekaných situacích, kdy vám kupříkladu vypoví pračka, chladnička, mobilní telefon, a nebo musíte uhradit nedoplatky za energie. V rámci rychlé půjčky můžete jako nový klient získat od 1 000 do 10 000 Kč, a jakmile vše vrátíte, stoupne úvěrový rámec až na dvojnásobek. Splatnost je potom možné vybírat od 5 do 30 dní s odstupňováním po dnech, díky čemuž si můžete s maximální předností zvolit, kdy závazek vyrovnáte.

První rychlá půjčka může být zcela zdarma

V některých případech není třeba částek vyšších než pár tisíc korun, což dává novým klientům šanci, že budou mít první půjčku zdarma. Kdo si totiž zvolí krátkodobý úvěr do 5 000 korun a zvládne ho vrátit ho 14 dní, nebudou mu účtovány žádné poplatky. Pokud se tedy jedná o ojedinělou situaci, můžete ji bez větších obtíží ustát a nezaplatit za ni ani korunu.