Když nevyjdete do výplaty nebo vás zaskočí nečekaný výdaj, není hned nutné snižovat svůj životní standard. Se situací může pomoci rychlá půjčka 4 000 Kč, kterou lze získat ještě dnes. Žádost stačí vyplnit online a vyčkat pár minut na schválení, po němž můžete mít peníze na účtu během chvíle. A závisí pouze na vás, jestli za ně nakoupíte potraviny, uhradíte složenky, nebo cokoliv jiného.

Posouzení žádosti o mikroúvěr 4 000 Kč do 5 minut

Ať jste doma nebo zrovna stojíte v obchodě s elektrem, nebudete čekat na odpověď dlouho. Celou komunikaci urychluje, že lze všechny kroky provést online, díky čemuž Tetička vyhodnocuje přijaté žádosti o mikropůjčku 4 000 Kč ihned po obdržení. V průměru to netrvá déle než 5 minut, takže za krátkou chvíli dostanete SMS zprávu a email, jestli a kdy peníze obdržíte na bankovní účet.

Půjčka 4 000 Kč je vyplacena do 10 minut

Pokud proběhlo vše v pořádku a vaše žádost byla schválena, přistoupí pracovníci k bezodkladnému vyplacení peněz. Díky tomu, že většina bank v České republice podporuje okamžité platby, mohou vám být peníze připsány už do 10 minut po schválení. Za toto expresní zaslání finančních prostředků však není nutné nic připlácet jako u některých firem, je zdarma pro všechny klienty.

Využití financí z úvěru 4 000 Kč je na cokoliv

Zda-li chcete za peníze získané z půjčky 4 000 Kč koupit novou mikrovlnnou troubu, uhradit složenky, nebo základní výdaje domácnosti, nemusíte nikomu sdělovat. Finance lze využít doslova na cokoliv, a tak záleží pouze na vás, co za ně pořídíte. Přesto však nezapomínejte, že byste měli mikroúvěr 4 000 Kč využít zodpovědně a pouze na to, co skutečně potřebujete.

Půjčka 4 000 Kč je i pro OSVČ nebo důchodce

Že nejste zaměstnancem není velký problém, máte-li jiný zdroj příjmů, jako třeba důchod nebo rentu. Půjčku 4 000 Kč mohou navíc získat i živnostníci bez daňového přiznání, neboť lze příjmy posoudit na základě výpisů z účtu. Nemusí je tak přímo potvrdit zaměstnavatel nebo úřad, což se hodí i v případech, kdy žádáte o víkendu a dokumenty by vám neměl kdo vystavit.

I bez registru lze půjčku 4 000 Kč získat

Když se s vámi táhne minulost, během níž to vždy nevycházelo podle představ, mohou být žádosti o úvěry zkomplikovány. V některých případech je však možné získat i půjčku 4 000 Kč bez registru, respektive nějaký zápis přehlédnout, máte-li dnes své finance v pořádku. Kupříkladu Tetička také posuzuje vaši situaci jako celek, nehodnotí pouze dle jediné záležitosti.

Mikroúvěr 4 000 Kč získáte i bez doložení příjmu

Pokud vyděláváte méně, nemusí to být překážkou k získání úvěru 4 000 Kč. Vždy totiž záleží na vaší celkové finanční situaci, kterou Tetička posuzuje komplexně a u každého klienta individuálně. Samotnou kontrolu je však nutné provést ze zákona, takže úvěr bez doložení příjmu získat nelze. Lze je však ověřit pouze pomocí výpisů z účtu, takže nemusíte shánět potvrzení od zaměstnavatele.

První půjčka může být zcela zdarma

Když potřebujete pomoci před výplatou, která se zpozdila, nebo jste jen nevyšli s penězi, nemusí vás to stát ani korunu. Tetička totiž nabízí první půjčku zdarma, a to až 5 000 Kč při splatnosti do 14 dní, během nichž vrátíte přesně tolik, kolik dostanete. Snadno tak pokryjete alespoň základní výdaje jako jsou zálohy na energie, nákup potravin, nebo třeba doprava do zaměstnání.