Když se zpozdí výplata nebo jste jen nevyšli s penězi, nemusíte se omezovat a obracet každou korunu dvakrát. Řešení může poskytnout rychlá půjčka na 3 000 Kč, o níž lze požádat přes internet a získat finance během chvíle. Většina klientů má peníze na účtu do 15 minut a může je využít na cokoliv. Částka tak pomůže pokrýt alespoň základní výdaje domácnosti.

Žádost o úvěr 3 000 Kč je schválena do 5 minut

Ať máte co nejdříve jasno a nemusíte hledat několik řešení současně, vyhodnocuje Tetička všechny přijaté žádosti obratem. Zpravidla to zabere necelých 5 minut, než vám pracovníci zašlou informaci o poskytnutí půjčky 3 000 Kč, a to v SMS zprávě a emailu. Jedná se o standard, jaký udržujeme jak ve všední dny, tak přes víkendy a mnohé svátky, aniž byste ta něj museli něco připlácet.

Půjčka 3 000 Kč je ihned vyplacena

Jakmile dojde ke schválení žádosti o půjčku 3 000 Kč, následuje už jenom podpis smlouvy na dálku a následná výplata peněz. Ty budou převedeny prakticky ihned, takže je můžete mít díky okamžitým platbám do 10 minut na bankovním účtu. Velmi rychle se vám tak dostane požadované pomoci a ještě ten samý den budete moci z mikroúvěru 3 000 Kč uhradit vše, co je potřeba.

Finance z mikroúvěru 3 000 Kč jsou na cokoliv

Při využívání peněz se nemusíte nikomu „zpovídat“ a dokládat, za co je utratíte. Půjčka 3 000 Kč je totiž bezúčelová a lze za ni koupit třeba potraviny, léky, cesty do práce, nebo uhradit složenky. Přesto však pamatujte, že byste měli finance využívat smysluplně a pouze na to, co je nezbytné. Třeba koupě tabáku nebo alkoholu nebývá nejmoudřejší volbou, jak úvěr 3 000 Kč utratit.

Půjčku 3 000 Kč získají i nové OSVČ

Že nejste zaměstnanec nevadí, ačkoliv to většina společností a bankovních domů vyžaduje. U Tetičky mohou však mikropůjčku 3 000 Kč získat i živnostníci, a to dokonce i ti bez daňového přiznání, třeba když si potřebují koupit nějaké nářadí. Příjmy lze totiž posoudit pouze pomocí výpisů z účtu, stejně jako u důchodců nebo matek na MD, které se ocitly ve finanční tísni.

I bez registru lze půjčku 3 000 Kč získat

Jestli se s vámi táhne z minulosti nějaký přešlap, nemusí to nutně znamenat, že vám už nikde půjčku na 3 000 Kč neschválí. Bez registru to sice nepůjde, protože je musí prověřit každá společnost, i přes negativní zápis vám však může poskytnout. Záleží totiž na vaší celkové finanční situaci, takže pokud máte vše v pořádku, mikroúvěr 3 000 Kč bez registru lze získat.

Mikropůjčku 3 000 Kč získáte i bez doložení příjmu

Ačkoliv to může být někdy překážka, není nezbytné při žádosti o půjčku 3 000 Kč dokládat příjmy. Třeba když je víkend a vy nemůžete sehnat potvrzení od zaměstnavatele, jste živnostník bez daňového přiznání, nebo máte obavy kvůli nízkým výdělkům. Vaši finanční situaci je totiž možné posoudit na základě výpisů z účtu; klidně z toho, na který vám bude mikropůjčka 3 000 Kč zaslána.

První úvěr 3 000 Kč máte zcela zdarma

Špatnou finanční situaci můžete zvládnout, aniž byste za pomoc něco platili. Tetička totiž poskytuje novým klientům první půjčku zdarma, a to až ve výši 5 000 Kč, takže před výplatou snadno pokryjete vše důležité a vrátíte pouze tolik, kolik obdržíte na účet; stačí, abyste peníze ve 14 dnech vrátili. Pokud tuto podmínku splníte, nebudete hradit úroky ani jiné poplatky.