Když se dostanete do nepříznivé finanční situace, nebo třeba chcete pořídit nový spotřebič ještě před výplatou, nabízí se rychlé řešení v podobě krátkodobé nebankovní půjčky 20 000 Kč. O tu je možné žádat i z mobilního telefonu a peníze mít na účtu do čtvrt hodiny. Expresní vyplacení funguje i o víkendu a nemusíte za něj nic připlácet, je zdarma pro nové i současné klienty.

 Žádost o mikroúvěr je posouzena do 5 minut

Ať to netrvá zbytečně dlouho a můžete se rychle zařídit, vyhodnocuje Tetička všechny žádosti ihned po přijetí. Zhruba za 5 minut se tedy dozvíte, zda-li a kdy půjčku 20 000 Kč dostanete, a to prostřednictvím SMS zprávy a emailu. Výhodou je, že schvalování probíhá stejně rychle ve všední i víkendové dny, a je-li vše v pořádku, stačí už jenom na dálku podepsat smlouvu.

 

Půjčka 20 000 Kč je vyplacena na účet ihned

 

Když máte vše potvrzené a ověřené, nebrání nic poslednímu kroku, a sice samotnému převodu finančních prostředků na váš účet. Ani v tomto případě nečekáte dlouho, neboť ho pracovníci provedou záhy po obdržení podepsané smlouvy, a je to tedy otázkou asi 10 minut. Rychlost podtrhují okamžité platby, které dnes podporuje celá řada tuzemských bank.

 

Na co půjčku 20 000 Kč použijete, je na vás

 

Jelikož se někdy sejde více výdajů najednou, není úplně snadné říci, na co peníze padnou. Tetička proto své klienty při využívání financí neomezuje, takže je možné použít půjčku 20 000 Kč na cokoliv chcete. Třeba na opravu auta a nákup potravin, nebo k úhradě složenek za energie a školních kroužků pro děti. Jen pamatujte, že byste měli peníze využívat smysluplně.

 

I podnikatelé si mohou půjčit 20 000 Kč

 

Ačkoliv měli dříve živnostníci podmínky trochu komplikované, mohou dnes získat finanční prostředky stejně snadno a rychle jako zaměstnanci. Stačí doložit daňové přiznání, případně nechat ověřit příjmy jiným způsobem, a můžete si 20 000 Kč půjčit i jako podnikatel. Během čtvrt hodiny tak uhradíte třeba provozní náklady, leasing automobilu, nebo koupíte nářadí.

 

Úvěr 20 000 Kč také bez doložení příjmu

 

Někdy se stane, že nemáte po ruce potvrzení od zaměstnavatele, daňové přiznání ani jiný doklad, který by prokázal vaše příjmy. V takovém případě ale žádost nekončí, půjčku 20 000 Kč lze totiž získat i bez doložení příjmů, resp. proběhne jejich ověření přes výpisy z běžného účtu. Díky tomu můžete mikroúvěr dostat prakticky kdykoliv během pár minut a bez zbytečného zdržování.

Už do druhé žádosti získáte až 20 000 Kč

 

Jelikož se jedná o vyšší částku, chceme se s vámi nejdříve lépe poznat. Všem novým klientům proto poskytujeme od 1 000 do 10 000 Kč, a pokud bude vše včas a řádně vráceno, zvýšíme úvěrový rámec až na dvojnásobek. Klidně hned další týden si tak můžete půjčit 20 000 Kč, a to za stejných podmínek jako jinou částku. A protože už o sobě budeme vědět, postačí jenom základní ověření.

 

Menší půjčka zdarma pokryje základní výdaje

 

V některých situacích může pomoci i menší obnos, s jehož pomocí poplatíte alespoň zálohy na energie a potraviny, případně jiné nezbytné výdaje. A pokud je tohle váš první případ, nemusí vás vůbec nic stát. Tetička totiž půjčuje poprvé zdarma, a to do výše 5 000 Kč při splatnosti do 14 dní; pokud tedy částku včas vrátíte, nezaplatíte ani o korunu navíc.