Jestli se vám opozdila výplata, nebo jste zkrátka jenom nevyšli s penězi kvůli nečekaným výdajům, nabízí pomoc krátkodobá půjčka 2 000 Kč. Žádat o ni lze přes internet z mobilu nebo počítače, a bude-li vše v pořádku, můžete mít peníze už do 15 minut připsány na účtu. Jejich využití přitom závisí pouze na vás, a lze tak uhradit třeba složenky a jiné výdaje domácnosti.

Vyhodnocení úvěru na 2 000 Kč je do 5 minut

Rychlost schvalování je opravdu vysoká, většinu žádostí o půjčku 2 000 Kč zvládne Tetička posoudit do 5 minut od zaslání, a jakmile je vyhodnotí, zašle vám informace v SMS zprávě a emailu. Díky tomu nebudete muset zbytečně vyčkávat a nadále obracet každou korunu dvakrát, neboť se téměř ihned dozvíte, zda-li mikroúvěr na 2 000 Kč dostanete, a kdy vám může být vyplacen.

Půjčku 2 000 Kč vám vyplatíme za 10 minut

Dlouho nebudete čekat ani na samotné připsání peněz, které pracovníci provedou ihned po schválení. Za expresní výplatu se zasluhují tzv. okamžité platby, což je moderní způsob, jak získat půjčku 2 000 Kč během chvíle; a obvykle to netrvá déle než 10 minut. Za rychlost přitom nemusíte nic připlácet jako jinde, jedná se o běžný standard, jaký Tetička nabízí všem klientům.

Také podnikatelé a matky na MD si půjčí 2 000 Kč

I když nejste zaměstnanec, můžete půjčku na 2 000 Kč bez obtíží získat. Stačí, abyste měli jakýkoliv pravidelný a doložitelný příjem, klidně důchodový výměr. Pokud ho aktuálně nemůžete sehnat, lze příjmy posoudit i přes výpisy z bankovního účtu, což si Tetička sama zajistí po vašem souhlasu. O půjčku 2 000 Kč tak snadno požádají i lidé s nižšími příjmy.

Mikropůjčka 2 000 Kč je bezúčelová

Když musíte uhradit účty za energie, koupit dětem školní pomůcky, nebo vám třeba schází peníze kvůli nižší výplatě, není na místě, abyste ještě obhajovali, na co půjčku 2 000 Kč využijete. Tetička ji poskytuje jako bezúčelový úvěr, což v praxi znamená, že záleží pouze na vás, za co finance utratíte. I přes takovou svobodu byste je však měli využívat smysluplně a pouze na to, co potřebujete.

I bez registru dostanete půjčku 2 000 Kč

Ne vždy je fér, aby vám špatná minulost komplikovala budoucnost, a vy jste tak nemohli bez registru získat ani úvěr ve 2 000 Kč, když potřebujete pokrýt základní výdaje. Ačkoliv musí být tyto evidence „prolustrovány“ ze zákona, zápis v nich neznamená automatické zamítnutí. Společnosti jako Tetička posuzují totiž každého žadatele individuálně, a záleží tedy na vaší celkové finanční situaci.

Malý úvěr 2 000 Kč získáte i bez doložení příjmů

V momentě, kdy žádáte o víkendu nebo ve svátek, těžko u svého zaměstnavatele nebo v bance nějaké potvrzení seženete. Neznamená to však, že vám nikdo mikropůjčku 2 000 Kč neposkytne, lze ji totiž získat i bez dokládání příjmů. Díky pokročilému bankovnímu styku lze totiž ověřit vaši finanční situaci přímo přes účet, o což se postará Tetička sama, aniž byste museli cokoliv shánět.

První půjčka 2 000 Kč je zcela zdarma

Když se dostanete do špatné finanční situace, můžete ji překonat, aniž by vás cokoliv stála. Jako nový klient si totiž můžete vzít první půjčku zdarma, a to až do výše 5 000 Kč. Stačí, pokud ji do 14 dní vrátíte, a nezaplatíte za ni ani korunu. Jedná se o rychlé řešení, které vám před výplatou pomůže alespoň se základními výdaji jako je nákup potravin či zálohy na energie.