Když vás zastihnou nečekané výdaje jako je rozbitý spotřebič či koupě nového telefonu, nemusíte se hned omezovat na životním standardu, ani sahat do úspor. Řešení může přinést krátkodobá půjčka 18 000 Kč s rychlostí vyplacení do 15 minut, a to i během víkendových dnů. Stačí vyplnit jednoduchou žádost a chvíli vyčkat, všechny jsou totiž vyhodnocovány obratem.

Schválení žádosti o úvěr 18 000 Kč do 5 minut

Ať nečekáte dlouho a můžete se rychle zařídit, probíhá posouzení každé přijaté žádosti v rámci 5 minut, a zakrátko se tak tak dozvíte, zda-li a kdy vám může být půjčka 18 000 Kč vyplacena. K získání peněz stačí vyplnit jednoduchý formulář, a to klidně z mobilního telefonu uprostřed nákupního centra, kde jste si zrovna vyhlédli novou pračku, chladničku či telefon.

Půjčka 18 000 Kč je vyplacena do 10 minut

Nečekané situace vyžadují rychlá řešení, takže na nic nečekáte déle, než je nezbytné. Bude-li vše v pořádku a úspěšně podepíšete smlouvu na dálku, přistoupí pracovníci k okamžité výplatě peněz na váš bankovní účet. Půjčku 18 000 Kč tak můžete mít už do 10 minut od schválení, a to i o víkendu, kdy většina společností nepracuje; za expresní vyplacení není nutné nic připlácet.

Na co půjčku 18 000 Kč využijete je na vás

Jestli si za peníze pořídíte nový domácí spotřebič, mobilní telefon, nebo z nich uhradíte složenky a zálohy na energie, záleží pouze na vás. Tetička vás v ničem neomezuje a poskytuje půjčku 18 000 Kč jako bezúčelovou. Přesto však pamatujte, že byste měli finanční prostředky vynakládat pouze na to, bez čeho se neobejdete. Například financování dovolené pomocí úvěru vhodné není.

Půjčka 18 000 Kč může být i podnikatelská

Kdo si vydělává na sebe a potřebuje pomoci, může se spolehnout na rychlé a dostupné řešené. Ať chcete za peníze pořídit nové nářadí nebo uhradit nájemné, můžete si půjčit 18 000 Kč i jako podnikatel. Stačí, pokud doložíte daňové přiznání, případně pokud jej jako nová OSVČ nemáte, necháte své příjmy ověřit jiným způsobem.

I bez doložení příjmu si půjčíte 18 000 Kč

I když je důležité ověřit vaši finanční situaci, nemusíte nutně shánět potvrzení o výdělcích od svého zaměstnavatele, ani jako podnikatel hledat daňové přiznání. Díky moderním technologiím je totiž možné ověřit příjmy i přes bankovní výpisy, díky čemuž si půjčíte 18 000 Kč i bez toho, aniž byste skenovali nějaký dokument. Vše za vás přitom vyřídí Tetička, vy nic dělat nemusíte.

Mikroúvěr 18 000 Kč získáte už napodruhé

Abychom se lépe poznali a mohli se oboustranně spolehnout, že bude vše probíhat v naprostém pořádku, poskytujeme novým klientům částku do 10 000 korun. Vystačit by měla třeba na nový spotřebič, a pokud ji včas vrátíte, zvýšíme vám pro příští žádost úvěrový rámec až na dvojnásobek. Díky tomu si už napodruhé snadno půjčíte 18 000 Kč během několika minut.

Stačí-li vám méně, je první půjčka zdarma

Pokud pomůže vaši současnou situaci vyřešit, nebo alespoň zmínit, i několik tisíc korun, nebudete za ně muset nic platit. V rámci první půjčky je totiž poskytnutí finančních prostředků zdarma, což znamená, že vrátíte přesně tolik, kolik obdržíte na email. Získat lze až 5 000 Kč při splatnosti do 14 dní, a uhradíte-li celou částku včasně, nebude vás mikroúvěr stát ani korunu.