Když vás zastihnou nečekané výdaje, nemusíte se hned omezovat na životním standardu. Pomocnou ruku nabízí nebankovní půjčka 17 000 Kč, kterou vyřídíte online do 15 minut, aniž byste chodili na kamennou pobočku. Částka by měla vystačit na většinu základních výdajů domácnosti, ale rovněž na koupi spotřebiče nebo třeba na malou opravu auta.

Na schválení nečekáte déle jak 5 minut

I když některé situace počkají, jiné si naopak žádají pohotové řešení. Všechny přijaté žádosti jsou proto vyhodnocovány ihned a obvykle tak do 5 minut víte, na čem jste, a nemusíte hledat několik řešení současně. Postačí přitom vyplnění jednoduchého formuláře, jehož odeslání zvládnete i z mobilního telefonu. Následně už jen chvíli vyčkáte na informativní SMS zprávu a e-mail.

Nebankovní úvěr 17 000 Kč je na účet

Aby byla celá záležitost vyřízena co nejdříve a mohli jste pohotově řešit vše potřebné, jsou finanční prostředky vypláceny okamžitě po podpisu smlouvy. Díky tomu, že je půjčka 17 000 Kč kompletně online, trvá celkové zprocesování zhruba jen čtvrt hodiny. Samotné peníze jsou pak pomocí okamžité platby převedeny na váš účet, ať je de facto u jakékoliv banky.

Mikropůjčku 17 000 Kč můžete použít na cokoliv

Když zatím ještě nevíte, co všechno je potřeba uhradit, nebo se vám sešlo více výdajů najednou, hodí se flexibilita, jakou nebankovní úvěr 17 000 Kč nabízí. Jeho využití je totiž 100% na vás a nikomu nebudete muset dokládat, na co jste peníze použili. Jestli padne deset tisíc na novou chladničku a zbytek na provoz domácnosti, je tedy zcela ve vaší režii.

K získání půjčky 17 000 Kč nemusíte doložit příjem

Ne každý má po ruce potvrzení od zaměstnavatele, a potřebuje-li peníze ihned, bylo by čekání přinejmenším nepříjemné. Při žádosti je však nepotřebujete, půjčku 17 000 Kč získáte i bez doložení příjmů, které si jednoduše ověříme přes váš bankovní účet. Ve spolupráci s bankou tak vyhodnotíme finanční situaci, aniž byste museli „nahánět“ zaměstnavatele s potvrzením.

O úvěr 17 000 Kč požádá i podnikatel

Kdo si vydělává na sebe, má de facto stejné možnosti jako zaměstnanec, neboť je mikropůjčka dostupná každému, kdo má dostatečný a stálý zdroj příjmů. Pokud tedy potřebujete peníze třeba na nový laptop, není to problém – příjmy je navíc možné ověřit online přes výpisy z bankovního účtu, takže pro získání nebankovního úvěru 17 000 Kč nepotřebujete daňové přiznání.

Půjčka 17 000 Kč je dostupná i o víkendu

Jelikož většina poskytovatelů funguje pouze ve všední dny, nemohou zákazníci řešit všechny své komplikace okamžitě. Z tohoto důvodu pracuje Tetička i během víkendu, kdy vaše žádosti nejenom přijímá, ale také vyhodnocuje, a v případě uznání vyplácí peníze. Ať je úterý, čtvrtek nebo neděle, můžete mít půjčku 17 000 Kč do čtvrt hodiny na účtu.

Ceolu částku 17 000 Kč už napodruhé

Chceme vám dávat jistotu, že s námi můžete počítat za každé situace, a proto bychom vás nejdříve rádi poznali. Všem novým klientům proto nabízíme mikropůjčku od 1 000 do 10 000 Kč, a jakmile dojde k její úhradě, navýšíme úvěrový rámec až na dvojnásobek. Už při druhé žádosti vám tak vyplatíme celých 17 000 korun, a to s rychlostí do deseti minut.

S menšími výdaji pomůže první půjčka zdarma

Za předpokladu, že vaší situaci pomůže i několik tisíc korun, nebudete muset za úvěr platit vůbec nic. Úplně první půjčku do 5 000 Kč totiž nabízí Tetička zdarma, takže při splnění podmínek nezaplatíte ani o korunu více. Stačí, když závazek vyrovnáte do 14 dní a vrátíte pouze tolik, kolik jste dostali na účet. Nic více, nic méně.