Když se zpozdí výplata nebo z nějakého důvodu nevyjdete s penězi, nemusí to hned znamenat, že budete dvakrát rozmýšlet, za co peníze utratíte. V těchto situacích může pomoci krátkodobá půjčka 17 000 Kč s rychlostí vyplacení do čtvrt hodiny, a to i během víkendu. Žádat o ni lze online a schválena je prakticky ihned, takže se velmi rychle dozvíte, kdy peníze na účet dostanete.

Posouzení žádosti o úvěr 17 000 Kč do 5 minut

Ať nečekáte dlouho a můžete hned začít plánovat, jsou všechny žádosti posuzovány ihned po přijetí. Obvykle se tak během 5 minut dozvíte, zda-li a kdy mikroúvěr dostanete, a budete se podle toho moci zařídit. Rychlé vyhodnocení probíhá jak ve všední dny, tak o víkendu, takže klidně požádáte uprostřed nákupního centra a smlouvu podepíšete z mobilu, aniž byste někam chodili.

Mikroúvěr 17 000 Kč je vyplácen ihned

Pokud bude vše v pořádku, pustí se pracovníci ihned po podpisu smlouvy do zaslání peněz. Díky tomu, že má Tetička běžné účty u několika českých bank, trvá připsání asi jen 10 minut. Stačí, pokud máte konto u stejné instituce, nebo ta vaše přijímá okamžité platby. Rychlost vyplacení půjčky 17 000 Kč je stejná před týden i o víkendu, a to bez jakéhokoliv příplatku.

Využití půjčky 17 000 Kč je na vás

Chápeme, že se někdy sejde vyjde výdajů a není úplně snadné je definovat. Nikdo vám proto nebude říkat, jak s penězi hospodařit, nebo za co je neutrácet. Využití půjčky 17 000 Kč je zcela ve vaší režii a nemusíte si schovávat účtenky, Tetička ji totiž poskytuje jako bezúčelovou. Zároveň však pamatujte, že byste měli finanční prostředky vynakládat pouze za to, co skutečně potřebujete.

Půjčku 17 000 Kč získáte od druhé žádosti

Abychom se lépe poznali a mohli spolu navázat dlouhodobé partnerství, poskytujeme nejdříve novým klientům nižší částku od 1 000 do 10 000 korun. A pokud bude vrácena včas a bez problémů, navýšíme vám úvěrový rámec až na dvojnásobek. Znamená to, že napodruhé můžete rovnou žádat o půjčku 17 000 Kč a uhradit vše potřebné.

Poslouží i jako podnikatelský úvěr 17 000 Kč

Už dávno neplatí, že to mají OSVČ nutně složitější. Když potřebujete peníze na provozní náklady, materiál, nářadí, nebo třeba ochranné pomůcky, můžete si vzít půjčku 17 000 Kč i jako podnikatel. Své příjmy stačí prokázat pomocí daňového přiznání, ovšem pokud ho nemáte, existuje i jiný způsob. Finanční prostředky mohou navíc v přiměřené výši získat i důchodci či matky na MD.

Půjčka 17 000 Kč je i bez doložení příjmů

Nemáte zrovna po ruce aktuální potvrzení o příjmech a než byste sehnali zaměstnavatele, bude pozdě? Nevadí, protože k žádosti o půjčku 17 000 Kč žádný dokument nepotřebujete. Vaši finanční situaci lze ověřit i za pomoci výpisů z účtu, takže nebudete muset nic shánět. Jedná se o nejrychlejší cestu, jak své příjmy prokázat, aniž byst opustili pohodlí domova.

Stačí-li vám méně, je první půjčka zdarma

Jelikož může s některými případy pomoci i nižší částka, nemusí vás zdánlivě špatná finanční situace nic stát. Jako nový klient můžete totiž získat až 5 000 Kč, a to zcela bez úroků i jiných poplatků. Tetička totiž nabízí první půjčku zdarma, což v praxi znamená, že vás opravdu nebudete stát ani korunu. Jednoduše ve 14 dnech vrátíte přesně tolik, kolik dostanete, nic navíc.