Když vás zastihnou neplánované výdaje nebo nevyjdete do výplaty, může pomoci krátkodobý úvěr, který získáte během pár minut a požádat o něj můžete i z mobilního telefonu. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, vyčkat pár minut, a bude-li vše v pořádku, můžete mít půjčku 16 000 Kč do čtvrt hodiny na účtu. Expresní vyplacení je navíc možné i o víkendu, a to zcela zdarma.

 

Žádost o úvěr 16 000 Kč je ihned schválena

 

Čekat se nechce nikomu, natož v situaci, kdy „hrajete o čas“ a potřebujete uhradit složenky nebo třeba koupit spotřebič ve výhodné slevě. Dobrou zprávou je, že to nezabere více času, než je skutečně nutné – všechny žádosti jsou totiž vyhodnocovány ihned po přijetí, a obvykle se tak do 5 minut dozvíte, zda-li a kdy půjčku 16 000 Kč obdržíte.

 

Mikropůjčka 16 000 Kč je do 10 minut na účtu

 

Jestliže je vše v pořádku a dojde ke schválení žádosti, zbývá už jenom podepsání smlouvy na dálku a následné vyplacení peněz na vaše konto. Díky účtům v několika bankách a podpoře okamžitých plateb máte většinou finanční prostředky připsány do 10 minut, a to i přes víkend. Za expresní převod přitom nemusíte nic platit, je poskytován bezplatně novým i stávajícím klientům.

 

Využití úvěru 16 000 Kč záleží pouze na vás

 

Abyste se nemuseli omezovat či schovávat účtenky, je mikropůjčka poskytována jako bezúčelová. Využít ji tak můžete na cokoliv chcete, aniž byste někomu sdělovali podrobnosti. Z části klidně uhradíte zálohy na energie, další peníze dáte za dopravu do práce, a za zbytek třeba nakoupíte potraviny. Pamatujte však, že byste měli peníze vynakládat pouze za to, co je skutečně třeba.

 

I jako podnikatel si půjčíte 16 000 Kč

 

Když pracujete na sebe a dostanete se do obtížné finanční situace, máte zrovna tak možnost získat rychlou pomoc. Vyplnění žádosti probíhá úplně stejně a do pár minut se dozvíte výsledek, akorát k ověření příjmů slouží daňové přiznání. Pokud jste novou OSVČ a ještě ho nemáte, nemusí to být problém, vaše příjmy a finanční situaci je totiž možné posoudit i jiným způsobem.

 

Půjčka 16 000 Kč i bez doložení příjmů

 

Pokud na peníze opravdu spěcháte a nemáte zrovna možnost sehnat potvrzení o výdělcích, neznamená to, že máte dveře zavřené. Lze je totiž ověřit, aniž byste někam chodili, a to zcela bez práce. Vše za vás totiž zajistí Tetička, která je ověří přes výpisy z účtu. O půjčku 16 000 Kč tak klidně požádáte bez doložení příjmů, a přesto bude vaše finanční situace spolehlivě posouzena.

 

O úvěr 16 000 Kč lze žádat už napodruhé

 

Patříte-li mezi nové klienty, chceme vás nejdříve lépe poznat, abychom měli oboustrannou jistotu, že bude naše spolupráce fungovat. Zpočátku proto nabízíme částky od 1 000 do 10 000 Kč, a pokud budou peníze zavčasu vráceny, zvýšíme vám úvěrový rámec až na dvojnásobek. Už napodruhé si tak budete moci půjčit 16 000 Kč, a to se stejnou splatností jako napoprvé.

 

Malá půjčka může být zcela zdarma

 

S některými výdaji pomůže i pár tisíc korun a není nutné hned sahat po velké částce. Pokud je to i váš případ, nabízí Tetička první půjčku zdarma, a to až do výše 5 000 korun. Taková částka postačí třeba na opravu telefonu či úhradu složenek, a vrátíte-li peníze do 14 dní, nebude vás to stát ani korunu. Vrátíte tak přesně tolik, kolik obdržíte na účet.