Když vás zastihnou neplánované výdaje, nebo vám třeba klesl příjem kvůli delší nemoci a vy teď řešíte, jak pokrýt všechny výdaje, nemusíte se hned omezovat na životním standardu. Pomocnou ruku nabízí rychlá půjčka 11 000 Kč, o níž lze požádat z mobilního telefonu i počítače. A vzhledem k okamžitému zpracování obdržíte peníze na účet asi do 10 minut, a to i o víkendu.

 

Do 5 minut víte, kdy půjčku 11 000 Kč dostanete

 

Jelikož se jedná o rychlý úvěr, který vás ušetří zdlouhavého čekání a starostí, zda-li vám někdo pomůže, vyhodnocuje Tetička všechny přijaté žádosti ihned. V rámci 5 minut se tak dozvíte, jestli vám bude půjčka 11 000 Kč poskytnuta a kdy ji obdržíte na účet. Pokud bude vše v pořádku, dostanete info do SMS i na email a spojí se s vámi operátor, aby dořešil podpis smlouvy.

 

Vyplacení úvěru 11 000 Kč probíhá ihned na účet

 

Když je žádost schválena, dělí vás od peněz už pouhá chvilka. Ihned po podpisu smlouvy jsou totiž peníze převedeny na vaše konto, kde se objeví zhruba do 10 minut, máte-li stejnou banku, nebo ta vaše přijímá okamžité platby. Toto expresní vyplacení funguje i během víkendu, kdy většina společností nepracuje, takže se vám dostane pomoci všech 7 dní v týdnu.

 

Mikropůjčka 11 000 Kč je na cokoliv

 

Chápeme, že když se zpozdí výplata nebo zkrátka nevyjdete, je potřeba uhradit různé výdaje: ať jsou to zálohy na energie, koupě potravin, nebo jiné provozní náklady. Tetička vám proto nebude říkat, na co smíte či nesmíte peníze použít, mikropůjčka 11 000 Kč je totiž zcela bezúčelová. Mějte však na paměti, že byste ji měli využívat pouze na to, co skutečně potřebujete.

 

I podnikatelé mohou získat půjčku 11 000 Kč

 

Pokud nejste zaměstnancem, ale podnikáte, máte zrovna tak dveře otevřené. Tetička dokáže půjčku 11 000 Kč poskytnout i OSVČ, důchodcům, matkám na MD i jiným skupinám s prokazatelným příjmem. Konkrétně u „ičařů“ přitom nemusí být překážkou, že ještě nemají daňové přiznání – je to sice lepší, ale výdělky možné posoudit i jiným způsobem.

 

Mikroúvěr 11 000 Kč získáte i bez doložení příjmů

 

Když zrovna nemáte po ruce potvrzení od zaměstnavatele, ani daňové přiznání, a potřebujete rychlý úvěr, který obdržíte v rámci několika minut, může si Tetička ověřit vaši finanční situaci přes výpisy z bankovního účtu. Jedná se o vůbec nejrychlejší způsob a vyhnete se tak i několikadennímu oddálení, pokud zrovna nebudete schopni „nahnat“ svého zaměstnavatele.

 

Úvěr 11 000 Kč získáte při opakované žádosti

 

Abychom se na začátku lépe poznali, poskytujeme zákazníkům při první půjčce od 1 000 do 10 000 Kč, což by mělo domácnosti mělo pokrýt většinu výdajů. Pokud byste však přeci jenom potřebovali více, třeba kvůli blížící se výměně domácího spotřebiče, můžete tuto první půjčku vrátit třeba hned po týdnu a následně požádat o více, neboť od druhého úvěru stoupá limit až na 20 000 Kč.

 

Menší první půjčka může být zcela zdarma

 

Za předpokladu, že vaši situaci pomůže vyřešit i nižší obnos, nabízí Tetička první půjčku zdarma, a to ve výši až 5 000 Kč. Její splatnost je přitom nastavena na 1 až 2 týdny, a pokud ji do 14 dní vrátíte, nebude vás stát ani korunu. Můžete tak pokrýt alespoň základní výdaje a vrátit pouze tolik, kolik dostanete. Kdyby však bylo třeba, můžete si napodruhé půjčit i vyšší částku.