Pokud v domácnosti řešíte běžné výdaje, na které vám zrovna nezbývají peníze, nebo a se opozdila výplata, může pomoci online půjčka 10 000 Kč. Její vyřízení je kompletně po internetu a díky pokročilým procesům vám ji Tetička ihned schválí, takže rychle víte, na čem jste. Samotné vyplacení peněz pak netrvá déle než pár minut; peníze tak mohou být připsány do čtvrt hodiny.

Schválení úvěru na 10 000 Kč je hotové do 5 minut

Celý proces byl nastaven tak, aby zabral co nejméně času a vy jste tak nemuseli na peníze čekat déle, než je nutné. Jakmile tedy vyplníte žádost a odešlete ji ke schválení, trvá pracovníkům zhruba jen 5 minut, než ji posoudí a ve spolupráci se systémy vyhodnotí. Následně vám informace o průběhu půjčky na 10 000 Kč zašlou do SMS zprávy a na email.

Vyplacení mikroúvěru 10 000 Kč probíhá ihned

Po úspěšném schválení žádosti následuje rychlý převod peněz na váš bankovní účet. Nemusíte ovšem čekat na hromadné odesílání plateb jako u některých společností, Tetička vyplácí půjčku 10 000 Kč do 10 minut od schválení. Pokud tedy vaše banka přijímá okamžité platby, nebo máte dokonce stejnou, budete moci peníze využít během chvíle k placení přes internet, a nebo si je vybrat z jakéhokoliv bankomatu.

Půjčka 10 000 Kč je na cokoliv

Ať potřebujete na nový spotřebič, nebo pokrýt několik menších výdajů, nemusíte nikomu říkat, jak peníze využijete. Mikroúvěr ve výši 10 000 Kč je bezúčelový, a můžete s ním tedy nakládat, jak chcete. Pamatujte však, že i přesto byste měli být zodpovědní a nepoužívat peníze na požitky nebo hazard. A půjčka 10 000 Kč nevyřeší ani dlouhodobé finanční problémy.

I bez registru lze získat mikropůjčku 10 000 Kč

S kým se táhne z minulosti nějaká „chyba“ nebo nešťastná příhoda, nemusí to hned znamenat, že mu nikde nepomohou. Kupříkladu Tetička posuzuje vaši celkovou finanční situaci a mikropůjčku 10 000 Kč vám může poskytnout třeba v případě, že se jedná o starou záležitost a dnes již máte vše v pořádku. Vždy totiž záleží, co k zápisu do registru dlužníků vedlo a jak na tom jste.

Půjčka 10 000 Kč vás nezatíží dlouho

Zatímco jinde si vás chtějí upsat i kvůli malým částkám, u Tetičky se s ničím takovým nesetkáte. Úvěry jsou poskytovány jako krátkodobé, což znamená splatnost do 30 dní. Dle svých potřeb si ji můžete na začátku zvolit a klidně si vzít půjčku 10 000 Kč jen na 5 dní k překonání období do výplaty. Závazek vás tak nebude v budoucnu omezovat třeba při žádosti o hypotéku.

Krátkodobý úvěr 10 000 Kč i bez doložení příjmu

Jelikož o sobě nečekané výdaje nedávají vědět s předstihem, půjčuje Tetička peníze i během víkendu a o svátcích. Jenomže získat v takový čas potvrzení o výdělku od zaměstnavatele je prakticky nemožné. Není to však překážkou, neboť krátkodobý úvěr 10 000 Kš získáte i bez doložení příjmů. Lze je totiž ověřit pomocí výpisů z účtu, niž byste museli cokoliv shánět.

Nižší částku si můžete půjčit zdarma

Někdy vás může vytáhnout z nejhoršího i menší úvěr, za jehož poskytnutí nebude poskytovatel nic chtít. Třeba když máte pár dní do výplaty a prostě jste nevyšli, půjčí vám Tetička zdarma až 5 000 Kč se splatností do dvou týdnů, respektive 14 dnů. Během této doby nemusíte hradit žádné úroky ani jiné poplatky, a jednoduše vrátíte přesně takovou částku, jakou dostanete.