Jestli potřebujete peníze na malé výdaje jako je nákup potravin nebo cesty do práce, nabízí pomoc půjčka 1 000 Kč. Tu je možné získat během krátké chvíle na bankovní účet, a to i během víkendu, kdy většina společností nepracuje. Peníze přitom lze využít na cokoliv bez udání důvodu, a díky krátké splatnosti vás závazek zbytečně nezatíží ani nezkomplikuje budoucí žádosti o větší úvěry.

 

Schválení mikroúvěru 1 000 Kč je hotové do 5 minut

 

Ať nemusíte čekat na vyjádření dlouho, posuzuje Tetička veškeré žádosti o online úvěry ihned po obdržení. Jakmile tedy vyplníte a odešlete formulář, dozvíte se zhruba do 5 minut, jestli půjčku 1 000 Kč dostanete a kdy vám může být vyplacena. Nemusíte tak hledat několik řešení současně a strachovat se, kde vám pomohou. Stačí jen chvíli počkat na informativní SMS zprávu a email.

 

Půjčka 1 000 Kč je do 10 minut na účtu

 

Velmi rychle probíhá také samotné vyplácení peněz z mikroúvěru 1 000 Kč, které pracovníci převedou na váš účet ihned po schválení. Tento proces obvykle trvá jenom krátkou chvíli, díky čemuž má většina klientů peníze do 10 minut. Díky okamžitým platbám je totiž možné připsat půjčku 1 000 Kč na účet vedený u většiny bank v České republice prakticky okamžitě.

 

Je jenom na vás, na co úvěr 1 000 Kč použijete

 

Jestli penězi uhradíte potraviny, cestu do práce, nebo cokoliv jiného, je pouze na vás. Tetička poskytuje půjčky 1 000 Kč na cokoliv a nezkoumá tak, jak s penězi nakládáte. Pamatujte však, že ačkoliv se jedná o nízkou částku, měli byste ji využít smysluplně, a to právě na nejdůležitější životní potřeby, nebo třeba k úhradě složenky. Na tabák nebo alkohol se však úvěr opravdu nehodí.

 

Půjčku 1 000 Kč dostanou i OSVČ nebo důchodci

 

Zatímco někde mohou úvěr poskytnout pouze zaměstnancům, jiní poskytovatelé akceptují i příjmy z podnikání nebo jiného zdroje. Na půjčku 1 000 Kč tak dosáhnou i důchodci nebo matky na MD, které potřebují svému miminku koupit pleny, výživu, nebo jiné nezbytnosti. Stačí doložit příspěvek, nebo v jednodušším případě výpis z účtu, z něhož Tetička ověří, zda-li máte pravidelný příjem.

 

I bez registru lze mikroúvěr 1 000 Kč získat

 

Kdo je z minulosti veden jako dlužník, pravděpodobně nebude mít s žádostmi o úvěry mnoho štěstí. Přesto je však možné získat mikropůjčku 1 000 Kč; bez registru to sice úplně nepůjde, negativní zápis však nemusí být překážkou. Třeba staré a méně závažné případy lze přehlédnout, máte-li dnes finance v pořádku a nejste vedeni jako aktuální dlužníci.

 

Půjčka 1 000 Kč nevyžaduje doložení příjmu

 

V případě, že žádáte během víkendu, jste zrovna uprostřed nákupního centra, nebo pracujete nově jako živnostník a nemůžete proto doložit příjmy, lze půjčku 1 000 Kč přesto získat. Kupříkladu Tetička si umí ověřit vaši finanční situaci také na základě výpisů z účtu, a nepotřebuje tak dokument od zaměstnavatele nebo úřadu, což je nejen rychlejší, ale také vám odpadne spousta starostí.

 

Úplně první půjčka 1 000 Kč je zdarma

 

Když je nouze a potřebujete přečkat to nejhorší alespoň do výplaty, nebudete muset jako nový klient za pomoc platit. Tetička totiž nabízí první půjčku zdarma, a to až do výše 5 000 Kč, pokud ji vrátíte do 14 dní. Snadno tak pokryjete potřebné výdaje, aniž by vás nepříjemná finanční situace něco stála. Jednoduše vrátíte přesně tolik, kolik dostanete na účet.