Některé životní situace se nedají předvídat a nečekané výdaje obvykle přichází v tu nejhorší možnou chvíli, třeba pár dní před výplatou. Abyste nemuseli každou korunu otáčet dvakrát a mohli koupit vše potřebné, může vám pomoci s překonáním těžkého období půjčka, o níž požádáte klidně z mobilu a do čtvrt hodiny máte peníze na účtu.

O kolik a na jak dlouho můžete žádat

Poskytovatel se specializuje na pomoc v situacích, které vyřeší i několik tisíc korun. Třeba když se zpozdí výplata od zaměstnavatele, odejde spotřebič a vy musíte koupit nový, nebo zbývá jen pár dní do úhrady složenek. Na takové výdaje vám půjčí až 10 000 Kč, které lze využít dle svého uvážení na cokoliv. Klidně jimi můžete uhradit i několik menších výdajů.

Aby vás závazek netížil déle, než je nezbytné, je splatnost nastavena na 5 až 30 dní, takže si zvolíte libovolně takovou, co vám nejvíce vyhovuje. Pokud kupříkladu víte, že vám za čtyři dny dorazí výplata, splatíte celou půjčku hned 5. den, aniž byste přepláceli za úroky. Řádně splacený úvěr vám navíc získá kladné boty, pokud budete později žádat třeba o hypotéku.

Posouzení žádosti do 5 a vyplacení do 10 minut

Díky zdokonalenému procesu nebude nic trvat déle, než je nutné. Nebankovní společnost zjednodušila formulář žádosti natolik, že jeho vyplacení nezabere déle jak 5 minut, a to bez ohledu, jestli ho vyplňujte na počítači nebo telefonu. Do 5 minut po jeho odeslání se pracovníci pustí do vyhodnocení a o výsledku vás informují SMS zprávou.

V případě, že online půjčku schválí a podepíšete smlouvu na dálku, přejdou rovnou k vyplacení peněz. Na váš bankovní účet je převedou do 10 minut, a to díky tzv. okamžitým platbám, které přijímá většina velkých tuzemských bank. Celý proces půjčky tak zabere dohromady sotva čtvrt hodiny, a vy tak můžete rychle řešit vše, co je třeba.