Půjčky na OP představují dostupné finanční prostředky, k jejichž získání stačí prokázat svou totožnost pomocí občanského průkazu. Peníze je možné v naprosté většině případů využít na cokoliv, třeba jako půjčku do výplaty nebo k uhrazení složenek. Jelikož se poskytovatelé jako Tetička snaží proces žádosti i ověření co nejvíc zjednodušit, využívají OP jako identifikátor, podle něhož si mohou sami dohledat všechny související informace.

Půjčky na OP s exekucí

Půjčky na OP s exekucí jsou dnes v zásadě nedostupné, neboť jejich poskytování zakazuje zákon z roku 2016. Ten má za cíl ochránit jak věřitele, tak zejména lidi, aby se nedostali do ještě větších finančních problémů. Krátkodobá půjčka je pravděpodobně stejně nevyřeší, a jsou-li dluhy opravdu vysoké, nepomůže ani dlouhodobý spotřebitelský úvěr.

Na českém trhu však existují společnosti, které půjčku na OP člověku v exekuci poskytnou, vlastní-li nemovitost. Tu si totiž věřitel vezme do zástavy výměnou za splacení vašich dluhů, čímž se zároveň zbavíte statutu dlužníka. Jakmile budete z problémů venku, začnete splácet půjčku na OP firmě, která vám z nich pomohla vše za vás vyrovnala.

Půjčka od soukromé osoby na OP

Půjčka od soukromé osoby na OP může být zdánlivě snadným řešením finančních problémů, stejně tak se ale může vymstít. Zákon dnes takové postupy zakazuje, někteří lidé však stále peníze půjčují „postaru“, aniž by klienta prověřili. Výsledkem tak mohou být velké komplikace, neboť soukromé osoby nejsou regulované státem a někdy žádají nepřiměřené poplatky. Vždy je proto lepší zvolit třeba nebankovní půjčku, která má licenci ČNB.

Půjčka na OP, co je ihned schválená

Půjčka na OP, co je ihned schválená, umožňuje pohotově reagovat na přání a potřeby klientů, kteří se dostali do finanční tísně. Ať kvůli opožděné výplatě, dražší než plánované opravě, nebo rozbitému spotřebiči. V dnešní době lze vyhodnotit žádost do několika minut a půjčku na OP ihned vyplatit, bude-li vše v pořádku. Pomocí čísla průkazu totiž systémy automaticky dohledají vše potřebné, takže mají pracovníci všechny důležité informace obratem na očích.

Půjčka na směnku na OP

Půjčka na směnku na OP bývá východiskem v momentě, kdy vám odmítají půjčit banky i nebankovní společnosti. Možná kvůli vysokému zadlužení, možná pro negativní zápisy v registrech dlužníků. Soukromá osoba tohle obvykle neřeší a půjčí vám i stovky tisíc korun, většinou však se splatností do několika měsíců. Na konci pak musíte vrátit celou jistinu navýšenou o poplatky, které bývají velmi vysoké (15 – 30 %, ale výjimkou nejsou ani vyšší).

Lidově jsou tyto prakticky označovány jako lichva a zákonem jsou do jisté míry zakázané. Ovšem i vyšší desítky procent se mohou do limitů vejít, a zadlužit vás tak na pěkně dlouho. Nehledě na mnohdy nepřiměřené úroky z prodlení a možné další komplikace spojené s touto „odvrácenou stranou“ poskytování půjček na směnku. Vždy je tak lepší najít řešení třeba s nebankovní společností, která bývá při posuzování mírnější než banka.

Půjčka 3 000 Kč na OP

Půjčka 3 000 Kč na OP postačí na zaplacení nejnutnějších výdajů jako je jídlo, doprava do práce, nebo oprava mobilního telefonu, na níž z výplaty nezbylo. Protože jde o nízkou částku, nevyžadují poskytovatelé ručitele ani zástavu majetku, a postačí pouze ověření pomocí občanského průkazu. Na základě jeho čísla dojde k ověření vaší osoby i registrů dlužníků, takže se o nic dalšího nestaráte. Společnosti jako Tetička nabízí i nové půjčky na OP do výše 8 000 Kč, takže je možné pohotově řešit i dražší komplikace.

Půjčky na OP pro OSVČ

Půjčky na OP pro OSVČ jsou připraveny pro podnikatele, ať už daňové přiznání mají nebo ne. Většina poskytovatelů půjčí nižší částky i bez dokládání příjmu, jiným postačí několik posledních výpisů z účtu, kde budou příjmy vidět. Nebankovní půjčky se obvykle pohybují do 150 000 Kč, u banky je ale možné získat až půl milionu. Obvykle je ovšem nutné příjmy doložit alespoň zmíněnými výpisy z účtu, případně mít také ručitele se stabilním zaměstnáním.

Půjčky na OP ještě dnes

Půjčky na OP ještě dnes jsou stále oblíbenější, neboť umožňují získání peněz ve velmi krátké chvíli. Třeba u

je posouzení i vyplacení otázkou 15 minut, stačí vyplnit online formulář, v němž se prokážete číslem občanského průkazu. Jakmile pracovníci ve spolupráci s algoritmy vše vyhodnotí, odešlou vám peníze na účet. Díky nonstop podpoře a okamžitým platbám je možné finance získat i o víkendu a během noci.

Půjčky na OP bez výpisu z účtu

Půjčky na OP bez výpisu z účtu nevyžadují žádné ověřování, zda-li vyděláváte 15 nebo 30 tisíc, abyste prošli schvalovacím procesem. Zejména u nižších částek do 5 000 Kč postačí, pokud uvedete své přibližné příjmy a výdaje na život, nic dalšího se neřeší. Po rychlém ověření ostatních údajů může dojít prakticky ihned k vyplacení půjčky na OP bez výpisu. Nemáte-li bankovní účet pro příjem peněz, nabízí někteří poskytovatelé peníze na ruku.

Půjčky na OP s výplatou ihned v hotovosti

Půjčky na OP s výplatou ihned v hotovosti nabízí dnes jen několik společností a jedná se veskrze o pomalejší cestu, než jakou je převod peněz online. Může být však řešením pro lidi, co bankovní účet vůbec nemají, nebo preferují osobní domluvu a podepsání smlouvy na místě. Takovou službu nabízí třeba FairCredit, kdy obchodní zástupci jezdí za klienty po celé ČR, vše jim vysvětlí a po ověření OP a podpisu smlouvy ihned předají peníze v hotovosti.

Půjčky na OP s vyplacením ihned na účet

Půjčky na OP s vyplacením ihned na účet jsou vůbec nejrychlejším způsobem, jak získat finanční pomoc v tíživé situaci. Třeba když se rozbil důležitý spotřebič a vy potřebujete okamžitě koupit nový, nebo vyšla oprava auta na více, než jste plánovali. V online žádosti u Tetičky stačí uvést číslo svého OP a pro oboustrannou jistotu ho ofotit, že jste to skutečně vy. Nenastanou-li během ověřování žádné komplikace, může být půjčka ihned vyplacena na účet. Klidně během víkendu nebo uprostřed noci, Tetička funguje nonstop.

Půjčky na OP bez registru

Půjčky na OP bez registru představují šanci na získání finanční pomoci také lidem, co jsou vedeni jako dlužníci. Ať jde o databázi Solus, BRKI nebo NRKI, případně jinou. Bankovní domy pak žádosti automaticky zamítají, neboť se obávají o platební morálku, kdežto nebankovní společnosti přistupují ke každému individuálně. Máte zápis, protože jste v minulosti přišli o práci? Například Tetička může takové případy tolerovat, máte-li dnes finance v pořádku.

Půjčky na OP od soukromého investora

Půjčky na OP od soukromého investora mohou být východiskem pro lidi, co chtějí rozjet své podnikání, ale nemají dostatek peněz. Banka obvykle bez historie nepůjčuje, a když, tak za přísných podmínek. Mírnější bývají u nebankovních poskytovatelů, kteří zvládnou tolerovat i nižší příjmy nebo nepříliš dlouhou historii. Pokud ale potřebujete vyšší částku, nebo z nějakého důvodu nechcete závazek u finanční instituce, mohou být půjčky na OP od soukromého investora možností, jak peníze do začátku sehnat.

Půjčky na OP bez doložení příjmu

Půjčky na OP bez doložení příjmu umožňují získat peníze i lidem, co vydělávají málo, nebo je živí něco jiného než zaměstnání. Typicky se jedná o podnikatele živnostníky bez historie, rentiéry nebo důchodce. Někteří poskytovatelé jako Tetička uznávají příjem z vícero zdrojů, stačí ho potvrdit příslušným dokumentem nebo výpisem. U vybraných společností je také možné získat půjčku na OP bez jakéhokoliv doložení příjmu, většinou vám však půjčí pouze nižší částky.