Když se rozbije spotřebič nebo je třeba opravit auto, obvykle není času nazbyt. Jenomže ne každý má dostatečné prostředky, aby mohl koupit novou chladničku a zbylo mu na vše ostatní. Se zdánlivě neřešitelnou situací je však možné dr celkem rychle vypořádat, pokud máte po ruce spolehlivé poskytovatele půjček. Ti vám půjčí jak pár tisíc do výplaty, tak vyšší částky na splnění větších snů, a pomohou vám přečkat těžké období.

Kde si půjčit před výplatou do 15 minut

Jestliže vás zaskočí menší výdaje, nebo zaměstnavatel pošle peníze později než jindy, nemusíte se omezovat na životním standardu. Situaci může vyřešit nebankovní půjčka, o níž požádáte online prostřednictvím mobilního telefonu nebo počítače. Například u Tetičky získáte jako nový klient až 10 000 Kč a peníze lze využít na cokoliv. Výsledek se přitom dozvíte během pár minut v kterýkoliv den, takže nezůstanete v nejistotě.

Pracovníci Tetičky totiž žádosti nejenom nonstop přijímají, ale také vyhodnocují – ať je všední den, víkend nebo svátek – a díky provozu 24/7 nemusíte zbytečně čekat ani v pozdních hodinách. Peníze ze schválené půjčky jsou převáděny na účet ihned, a máte-li stejnou banku, případně ta vaše přijímá okamžité platby, můžete mít peníze skutečně do 15 minut. Velmi rychle tak pokryjete menší výdaje a závazku se zase brzy zbavíte.

Na větší cíle se hodí dlouhodobý úvěr

V případě, že nějaké výdaje naopak plánujete, nebo vám třeba na poslední chvíli klapla koupě auta, je dobré vědět o poskytovateli, co vám půjčí ihned i vyšší částky. K takovým patří kupříkladu Fair Credit, od něhož můžete peníze získat do hodiny. Postup žádosti je velmi jednoduchý a probíhá online včetně podpisu smlouvy, takže nemusíte nikam chodit. Zda-li jste uspěli či nikoliv, víte obvykle do 60 minut.

Když na peníze opravdu spěcháte, můžete si nechat dlouhodobou půjčku převést na účet – jednat se přitom můžete o 150 000 Kč se splatností do 36 měsíců. Pokud byste ale preferovali hotovost – ať z důvodu okamžitého využití, nebo že nemáte bankovní účet – lze si půjčit na ruku do 70 000 Kč, které vám zaveze obchodní zástupce až domů. Ani v jednom případě navíc nemusíte ručit ani zastavovat majetek.