Chcete-li vybavit domácnost, koupit ojetý vůz, nebo uhradit vícero menších úvěrů, mohou pomoci dlouhodobé nebankovní půjčky, které získáte jak v hotovosti, tak na účet. K jejich získání stačí vyplnit online žádost a splňovat základní podmínky jako pravidelný příjem. Půjčku v hotovosti i na účet přitom můžete využít na cokoliv chcete, účel dokládat nemusíte.

O jakou částku můžete žádat a na jak dlouho

Ať chcete peníze v hotovosti nebo na účet, jsou úvěrové limity nastaveny tak, abyste mohli peníze využít i na větší výdaje. Třeba ke koupi ojetého vozu nebo vybavení domácnosti. U obou zmíněných produktů se liší jak částka, jakou lze získat, tak doba splatnosti a intervaly hrazení. Vše je nastaveno tak, aby nebankovní půjčky co nejlépe odpovídaly možnostem klientů.

Pokud na peníze opravdu spěcháte a chcete je mít do hodiny, je vhodná online půjčka s vyplacením na účet, o níž požádáte z mobilu nebo počítače. Získat přitom můžete mezi 40 a 150 tisíci korunami a to se splatností až 36 měsíců, tedy do 3 let. Je-li vaše žádost schválena, proběhne do 15 minut vyplacení, takže můžete mít peníze na účtu ještě tentýž den.

Kdo bankovní účet nemá, nebo na něm šel do mínusu a nemůže tedy poslat ověřovací poplatek, nabízí se mu možnost nebankovní půjčky v hotovosti, a to od 4 000 do 70 000 Kč. Splatnost lze zvolit od 45 do 80 týdnů dle svých možností, neboť úhrada úvěru probíhá na týdenní bázi. Je-li vaše žádost o hotovostní úvěr úspěšná, zaveze vám peníze obchodní zástupce kamkoliv v ČR.

Posouzení žádosti o půjčku je okamžité

Abyste nemuseli zbytečně čekat a hledat současně jiná řešení, dochází k okamžitému vyhodnocení všech žádostí, a vy tak obvykle znáte výsledek během 15 minut. V případě půjčky na účet jsou peníze vypláceny obratem po schválení a na kontě je tak můžete mít do čtvrt hodiny, zatímco půjčka v hotovosti bývá vyplacena už druhý pracovní den kdekoliv v ČR.

Dlouhodobá půjčka bez ručení a zástavy

Ačkoliv se jedná o dlouhodobé úvěry se splatností delší než 1 rok, není u nich vyžadován ručitel ani zástava majetku. Ta se používá výhradně u hypotéky nebo spotřebitelských úvěrů nad milion korun, což půjčka v hotovosti ani na účet nepřesahuje. Odpadá tak starost s papírováním a poskytnutí může být rychlé, přičemž vše důležité si poskytovatel ověří sám.