Česká ekonomika zaznamenává nejvyšší inflaci od roku 1993. Lidem vzrůstají existenční náklady rychlým tempem a peníze mnohdy chybějí. Řešením může být půjčka od některého z prověřených poskytovatelů spotřebitelských úvěrů. Pakliže takové řešení zvolíte, máte dvě možnosti. Půjdete si půjčit do banky nebo využijete nebankovní segment. A právě druhá volba je z pohledu úspěšně schválené žádosti daleko zajímavější.

Příkladem ověřené půjčky je Tetička, která na rozdíl od bank staví na jednoduchosti vyřízení celého úkonu, méně náročný administrativní proces a rychlé vyplacení peněžní sumy. K penězům se tak dostanete v podstatě obratem, díky čemuž nespadnete do neřešitelných finančních problémů.

Kdo si může vzít půjčku

Možnost vzít si půjčku se nabízí nejenom fyzickým osobám, zejména zaměstnancům. Dostupná je všem, kteří mohou doložit pravidelný zdroj příjmů. Vlivem zvyšující se inflace mohou nedostatkem peněz trpět i živnostníci. Jim může půjčka pomoci překlenout nejsložitější období v jejich podnikání. Pokud jde o půjčku Tetička, výjimkou nejsou ani půjčky pro důchodce nebo samoživitelky. Poskytovatel půjčky, česká společnost Fair Credit, nezkoumá účel ani záměr, na co dotyčný žadatel peníze potřebuje.

Rychlé posouzení a výplata peněz

V době ekonomické nejistoty vysoké inflace je na místě volit flexibilní a zároveň bezpečné řešení. Výhodou půjčky Tetička je rychlost, s jakou můžete mít peníze na účtu. V případě potřeby se vám dostane odborné pomoci s volbou toho nejvhodnější výše úvěru, která se pohybuje od 1 000 do 20 000 Kč. Splatnost půjčky je 5 30 dní, s možností prodloužení v případě krize. Takovou možnost nenabízí každý poskytovatel ani banka.

Reprezentativní příklady

První půjčka 10.000 Kč zdarma 10.000 Kč na dobu 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba je 0 % ročně, RPSN je 0 %. Celková splatná částka je 10 000 Kč.
Opakovaná půjčka 20.000 Kč 20.000 Kč na dobu 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba je 0 % ročně, RPSN je 4933,41 %. Celková splatná částka je 27 600 Kč.
Opakovaná půjčka 20.000 Kč se slevou 50 % (s promo kódem TETICKA50) 20.000 Kč na dobu 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba je 0 % ročně, RPSN je 730,15 %. Celková splatná částka je 23 800 Kč.

Nebankovní společnosti jsou pružnější

Půjčka může být někdy jediným východiskem v období zdražování životních potřeb a růstu cen. Inflace představuje výhodu na straně dlužníků, protože právě působením inflace věřitelé získávají nižší reálnou částku. Rozhodující je zvolit odpovídající výši půjčky i délku splácení. Nikdy není žádoucí půjčovat si víc, než člověk skutečně potřebuje. Na trhu spolehlivého úvěrování nepůsobí pouze banky, které klientům často nevyhoví nebo odmítají vyplácet nižší částky. Je zde i nebankovní sektor, který je daleko pružnější a přívětivější. Půjčka Tetička je příklad nebankovní služby, která je mezi klienty stále oblíbenější.

Výhody nebankovní půjčky

  • jednoduchá administrativa
  • rychlé vyhodnocení žádosti, často i do několika minut
  • vyřizování žádostí i o víkendu nebo svátcích
  • vstřícnější přístup ke klientům
  • ochota půjčovat i nižší částky (běžně od 1.000 Kč)
  • možnost využít první půjčku zdarma (obvykle do 10.000 Kč)
  • prostor vybrat si jedno splátkovou nebo více splátkovou půjčku
  • možnost prodloužení splatnosti půjčky, nebo naopak jejího předčasného splacení