Když potřebujete peníze na nákup materiálu, nářadí, nebo jiné náklady spojené s podnikáním, může pomoci krátkodobá nebankovní půjčka. S její pomocí lze zainvestovat menší výdaje, a to aniž by vás tížila déle, než je nutné – splatit ji totiž můžete už do měsíce. Hodí se také jako finanční rezerva v případech, kdy musíte nutně něco zaplatit, ale klienti vám ještě neuhradili faktury.

 

Kolik si můžete jako podnikatel půjčit

 

Ať je účel vaší žádosti jakýkoliv, můžete získat částku dostačující ke koupi nářadí, materiálu, pohonných hmot, ale i spotřebičů, oblečení, laptopu, mobilního telefonu či jiných věcí. Napoprvé je pro podnikatele připravena půjčka do 10 000 korun, a bude-li řádně splacena, stoupne úvěrový limit až na dvojnásobek, díky čemuž získáte finanční rezervu do budoucna.

 

Jakou splatnost má podnikatelská půjčka

 

Kdo nechce mít závazek déle, než je opravdu nutné, má možnost ho vyrovnat už během pár týdnů. Krátkodobá půjčka pro podnikatele je totiž splatná od 5 do 30 dní, a je pouze na vás, kdy peníze vrátíte. Pokud kupříkladu víte, že vám za 6 dní bude proplacena faktura, můžete si zvolit dobu trvání pouhý týden a uhradit tak celý úvěr s minimálními poplatky.

 

První půjčka pro podnikatele i zdarma

 

Řešíte-li pouze menší operativní výdaje, protože jste nevyšli s penězi třeba z důvodu neproplacené faktury, nemusí vás situace stát ani korunu. Noví klienti totiž mohou získat první podnikatelskou půjčku zdarma, a to až do výše 5 000 Kč, což vystačí třeba na nářadí a pohonné hmoty. Stačí, pokud peníze vrátíte do 14 dní (včetně víkendů), jiná podmínka není a poplatky zůstanou nula.

 

Získání podnikatelského úvěru do 15 minut

 

V některých případech hraje čas klíčovou roli; třeba když se v pátek odpoledne dozvíte, že vám peníze dorazí až v pondělí, nebo musíte neplánovaně kupovat nové nářadí na víkendovou zakázku. I proto jsou všechny žádosti o půjčku pro podnikatele posuzovány do 5 minut, a je-li vše v pořádku, budou vám peníze díky okamžitým platbám připsány už za deset minut.

 

Půjčka pro podnikatele získáte i o víkendu

 

Ačkoliv je v sobotu a neděli získání úvěrů složité, neboť většina společností v tyto dny nepracuje, v tomto případě to neplatí. Žádosti jsou totiž non-stop nejenom přijímány, ale rovněž od pondělí do neděle také vyhodnocovány a finanční prostředky klientům zasílány rovnou na účet. I přes víkend tak můžete půjčku pro podnikatele získat do čtvrt hodiny, a to bez nějakých příplatků.

 

Podmínky k získání podnikatelského úvěru

 

Jako osoba samostatně výdělečně činná nemáte v očích úvěrových poskytovatelů stejné podmínky jako zaměstnanec, bohužel. Ale i když každý společnost počítá váš příjem trochu jinak, máte velkou šanci půjčku pro podnikatele získat, stačí mít finance v pořádku a doložit daňové přiznání, případně prokázat své příjmy pomocí výpisů z bankovního účtu.