Půjčka Fair Credit pomáhá překlenout těžké období, i financovat větší cíle jako je koupě auta nebo elektroniky. Ke každému klientovi přistupuje individuálně a dokáže tolerovat i to, co bankám vadí. Ve své nabídce má dva produkty, a sice půjčku na ruku až 70 000 Kč, a půjčku na účet do výše 150 000 Kč. Ať požádáte o kteroukoliv, vyhodnotí ji Fair Credit během krátké chvíle a domluví s vámi podrobnosti. Všechna komunikace probíhá online, pro úvěr tak nikam chodit nemusíte.

Hotovostní půjčka Fair Credit

Hotovostní půjčka Fair Credit umožňuje lidem získat peníze na ruku, takže nemusí mít bankovní účet, ani vybírat vysokou částku z bankomatu, pokud je chtějí vzápětí použít. Abyste pro ně nemuseli nikam chodit, zaveze vám je obchodní zástupce až domů, a to kdekoliv po České republice. Na místě s vámi zároveň vyřeší vše potřebné, ověří občanský průkaz, a podepíše smlouvu.

Jedná se o rychlé a bezpečné předání finančních prostředků, s nimiž můžete záhy začít disponovat. Na co je použijete není potřeba sdělovat, hotovostní půjčka Fair Credit je bezúčelová. Žádat přitom můžete o 4 000 až 70 000 Kč, což je dostatek na koupi auta nebo domácích spotřebičů. Splácení úvěru probíhá na týdenní bázi po dobu 45, 60 nebo 80 týdnů, vždy k rukám obchodního zástupce.

Fair Credit půjčka na účet

Fair Credit půjčka na účet je možností, jak rychle získat peníze, a během krátké chvíle je použít na cokoliv chcete. Žádost i dokládání potřebného probíhá online, abyste nemuseli nikam chodit a vyřídili vše přes telefon nebo počítač z pohodlí domova. Formulář je „osekaný“ na naprosté minimum byrokracie, takže do něj uvádíte jenom to nejnutnější.

Oproti půjčce v hotovosti jde o rychlejší způsob získání peněz, neboť mohou být odeslány na váš účet ihned po schválení. Výhodou je rovněž vyšší úvěrový limit, který je u Fair Credit dosahuje až 150 000 Kč. Taková částka zajistí vybavení domácnosti nebo nákup vozu, ale i v tomto případě je bezúčelová. Na splacení půjčky na účet si můžete vzít od 12 do 36 měsíců, a lze provádět mimořádné úhrady.

Online půjčka Fair Credit

Online půjčka Fair Credit přibližuje zájemcům všechny důležité informace na jednom místě, aniž by museli někam chodit. Úplně celý proces je možné projít z pohodlí domova na telefonu nebo počítači, a díky moderním nástrojům mít peníze během pár minut. V praxi nahradila online půjčka jak starou SMS, tak navštěvování kamenných poboček, jako je tomu u bankovních domů.

Ačkoliv to má své důvody, Fair Credit raději zákazníkům zpříjemnilo proces žádosti přes internet. V praxi to ušetří jejich čas, který by jinak trávili mimo domov čekáním na nejistý výsledek. Od Fair Credit je možné si půjčit online až 150 000 Kč na účet, nebo do 70 000 Kč v hotovosti. V obou případech je však nejdříve nutné vyplnit online formulář a ověřit identitu žadatele.

Přihlášení do účtu Fair Credit

Přihlášení do účtu Fair Credit ukáže současným zákazníkům stav jejich půjčky, kolik zbývá doplatit, jaká je výše příští úhrady apod. K jeho založení dochází automaticky po schválení žádosti a jsou v něm vidět všechny informace včetně smlouvy. Po přihlášené do klientské zóny Fair Credit je také možné vyřídit některé žádosti, a ne vždy je tedy nutné volat na zákaznickou linku. Pro všechny případy jsou ale k dispozici operátoři, co vám rádi pomohou.

Kontakt na Fair Credit

Ať se chcete informovat, nebo vyřešit nastalé problémy jako stávající zákazník, můžete do Fair Credit zavolat nebo napsat e-mail. Aktuální kontakt je uveden na stránkách společnosti, a to včetně pracovní doby: Po – Pá: 08:00 až 20:00, So – Ne: 09 až 17:00. Pracovníci obvykle reagují během několika minut, složitější případy pak mohou zabrat do hodiny.

Kalkulačka půjčky Fair Credit

Abyste dopředu věděli, jaké jsou možnosti, má Fair Credit na svých stránkách kalkulačku. V té stačí pomocí posuvníků nastavit, o jakou částku máte zájem, a jak dlouho chcete splácet. Následně se automaticky vypočte orientační výše úroků a RPSN, stejně jako pravidelné měsíční splátky. Všechny hodnoty vám následně upřesní pracovníci Fair Credit, jakmile vaši žádost vyhodnotí. Kalkulačka slouží k předběžnému vyhodnocení, reálně však můžete dostat i lepší nabídku.

Odklad splátek u Fair Credit

Pokud jste se z jakéhokoliv důvodu ocitli ve špatné finanční situaci, stojí Fair Credit při vás a pomůže vám situaci řešit. Cílem ostatně není, aby klient spadl do platební neschopnosti, znamenalo by to spoustu problémů pro obě strany. V praxi je tedy možný jak odklad půjček na ruku, tak těch bezhotovostních. V každém případě se snažte s Fair Credit komunikovat a neotáčejte se zády, mnohé důvody se dají pochopit z lidského i finančního hlediska:
• Zaplatíte-li u jednorázových půjček nad 5 000 Kč alespoň 20 % z celkového závazku, lze zbytek rozložit do nejméně 5 měsíců
• U pravidelně splácených půjček je možnost odložení bez navýšení, takže se doba splatnosti prodlouží, ovšem bez jakýchkoliv sankcí

Fair Credit je nebankovní půjčka

Fair Credit si získala na českém trhu desítky tisíc klientů, a jelikož se řadí mezi nebankovní společnosti, může pomáhat i těm, jimž v bance zavírají dveře. Ne vždy je to fér, třeba pokud zaměstnavatel poslal pozdě výplatu, těžko se pak splácí závazky včas. Takže pokud jste byli zapsáni například z tohoto důvodu a situaci zvládli, může vám nebankovní půjčka Fair Credit pomoci.

Každá žádost je posouzena individuálně, ať člověk zápisy v registrech má, či nikoliv. Snáze však u nebankovní půjčky uspějí i ti, kteří vydělávají málo, a nesplňují tak přísné tabulky bankovních domů. I Fair Credit nahlíží do jednotlivých registrů a posuzuje, zda-li klient dokáže splácet tak, aby nedošlo k omezení jeho důstojného života. S klientem se ale vždy snaží najít společnou cestu.

Půjčka na auto od Fair Credit

Půjčka na auto od Fair Credit vám usnadní koupi nového modelu, pokud máte něco našetřeno a chybí vám několik desítek tisíc. Podle toho, jestli kupujete za hotové nebo platíte převodem, můžete získat až 70 000 Kč na ruku, kdežto na účet je limit více jak dvojnásobný, respektive 150 000 Kč. Taková půjčka na auto pohodlně postačí na ojetý vůz, případně na opravu vašeho současného. Využití je nakonec pouze na vás, takže klidně můžete za část peněz vůz koupit, a za zbytek zvelebit.