Když řešíte nečekané výdaje nebo prostě nevycházíte a peníze od zaměstnavatele ještě nedorazily, neznamená to, že se musíte omezovat na životním standardu. Situace vás dokonce nemusí stát ani korunu, využijete-li půjčku do výplaty až se 100% slevou. Finanční prostředky můžete mít už do čtvrt hodiny, ať je všední den nebo víkend, přičemž vám k žádosti postačí mobilní telefon.

 

O kolik můžete v rámci půjčky zdarma žádat

 

V momentě, kdy nevyjdete s penězi třeba z důvodu nečekané poruchy chladničky, a nebo jste si tento měsíc nepohlídali výdaje, pomůže vám půjčka do výplaty zdarma překonat náročnější období. Získat můžete až 5 000 korun, což by mělo stačit na pokrytí základních výdajů, ale i koupi nového spotřebiče, mobilního telefonu, či k úhradě dětských kroužků ve škole.

 

Půjčku do výplaty můžete mít do 15 minut

 

Kdo odkládá žádost až na poslední chvíli, nebo ho stihnou neplánované výdaje během víkendu, může i tak svou situaci snadno vyřešit. Všechny žádosti jsou totiž posuzovány ihned po přijetí, a to 7 dní v týdnu. Obvykle tak netrvá déle jak 5 minut, než se dozvíte, zda-li a kdy půjčku do výplaty dostanete, a bude-li vše v pořádku, můžete ji mít do 10 minut na účtu.

 

Jak získat první půjčku do výplaty zdarma

Nejsou v tom žádné chytáky a stačí splnit dvě jediné podmínky: půjčovaná částka musí být v rozmezí 1 000 a 5 000 Kč a její splatnost nepřesáhnout 14 dní. Žádost i první úvěr zdarma je přitom stejná jako u toho klasického, stačí vyplnit online formulář a vyčkat pár minut na schválení.

 

Na co je možné úvěr do výplaty použít

Řekněme na rovinu, že nejste ze strany poskytovatele nikterak omezováni, a můžete tak půjčku před výplatou s až 100% slevou použít na cokoliv. Za získané peníze tak klidně uhraďte opravu telefonu, nakupte si na víkend, nebo vyrazte na plánovaný výlet, který už nejde zrušit. A i když je využití peněz na vás, připomínáme, že by měly být využívány smysluplně.