Pokud jste nevyšli s penězi nebo vám je zaměstnavatel ještě neposlal, nemusíte se omezovat. Se situací pomůže rychlá půjčka do výplaty, o níž požádáte kdykoliv online a do 10 minut ji můžete mít na účtu. Získat lze až 10 000 Kč na všechny základní výdaje jako jsou potraviny, cestování do práce nebo složenky za energie, ačkoliv konečné využití je vždy na vás a nemusíte ho dokládat.

Částku i délku splatnosti zvolíte u půjčky podle sebe

Nikdo vás nebude nebudete nutit, abyste si brali více, než skutečně potřebujete. Ani na delší dobu, než je nezbytné. Poskytovatelem půjčky je nebankovní společnost, u níž se rozmezí úvěru pohybuje od 1 000 do 10 000 Kč s tím, že lze využít pouze takovou částku, co vám vyhovuje. A kolik přesně to bude můžete upravovat po tisícovkách.

Při využívání peněz vás nebude nikdo omezovat, neboť jimi lze zaplatit cokoliv potřebujete bez dokládání účelu. A aby vás půjčka do výplaty netížila déle, než je nezbytné, má splatnost mezi 5 a 30 dny. Pokud tedy víte, že vám za pár dní dorazí peníze, nebudete muset zbytečně přeplácet za úroky v období, kdy už úvěr nepotřebujete.

Schválení půjčky i vyplacení peněz do 15 minut

Jedním z hlavních pravidel je „rychle pomáhat lidem, kteří to potřebují“. Z tohoto důvodu byla žádost převedena online a maximálně zjednodušena, díky čemuž ji zvládnete vyplnit za 5 minut a odeslat ke schválení. Jakmile ji pracovníci obdrží, okamžitě ji vyhodnotí a dají vám vědět do SMS zprávy a na email, zda-li byla schválena.

V případě uznání pak přistoupí k výplatě peněz, která zabere jen krátkou chvíli. Díky tomu, že dnes většina bankovních domů přijímá okamžité platby, můžete je mít už do 10 minut. Následně lze peníze z půjčky do výplaty používat k placení online nebo kartou v obchodech, případně je vybrat z kteréhokoliv bankomatu v České republice.