Půjčka bez registru může být pomocí v těžké finanční situaci lidem, kteří v minulosti nedokázali dostát svým závazkům. Ať se jednalo o nesplacení úvěru, záloh na energie, nebo třeba účet za telefon. Zápis v registru dlužníků však neznamená, že vám nikdo nepůjčí. I když neobstojíte v bance, u jiných poskytovatelů máte dveře otevřené. Například teticka.cz totiž posuzuje, kvůli čemu zápis v registru dlužníků máte a dokáže vám půjčit, i když vás jinde odmítli.

Nová půjčka bez registru

Nová půjčka bez registru pomůže každému, kdo si jinak nepůjčuje a nutně potřebuje několik tisíc na pokrytí základních výdajů. V rámci první nové půjčky je obvykle možné získat částku do 10 000 Kč, kterou vám například teticka.cz poskytne zdarma. Jednoduše tak vrátíte pouze tolik, kolik jste dostali na účet. Proč? Jedná se o rychlou pomoc těm, kteří zůstali bez peněz, a třeba ne vlastní vinou. Při opakované žádosti však můžete získat až 20 000 Kč.

Okamžitá půjčka bez registru

Okamžitá půjčka bez registru řeší vaše problémy rychle a bez zbytečného odkladu. Kdo potřebuje peníze ihned, nechce nebo ani nemůže čekat až několik dní, jako například v některých bankách. Tetička vyhodnocuje žádosti do 5 minut a během dalších 10 můžete mít peníze k dispozici, klidně o víkendu nebo v noci. Okamžitá půjčka tak pomáhá v momentě, kdy se opozdí výplata, rozbije se spotřebič, zastihne vás jiný nečekaný výdaj, nebo musíte okamžitě zaplatit třeba opravu mobilu.

Mini půjčka bez registru

Mini půjčka bez registru je více známá jako mikroúvěr, v jehož rámci získáte nejčastěji částku 8 000 – 20 000 Kč se splatností do 30 dnů. Požádat o ni můžete online a peníze si potom vybrat kdekoliv v České republice. Výše poskytnuté částky tak akorát pokryje nečekané výdaje a pomůže překonat těžké období před výplatou. Využít je však můžete na cokoliv, na nákup jídla, drobné elektroniky, ale i na opravu vozu, vybavení domácnosti nebo mobilního telefonu.

Půjčka bez potvrzení příjmu

Půjčka bez potvrzení příjmu nabízí pomoc i těm, kteří nemohou svůj příjem garantovat například potvrzením od zaměstnavatele. Neznamená to ovšem, že ji dostanou lidé bez jakéhokoliv příjmu nebo dlouhodobě nezaměstnaní. Někteří poskytovatelé ji sice nabízí, stále však musí příjem do jisté míry ověřovat. Postačí jim například, pokud vám pravidelně chodí peníze z důchodu, nebo třeba z podnikání. I to je ovšem nutné doložit potvrzením nebo výpisy z účtu.

Půjčka bez registru a bez zástavy

Půjčka bez registru nevyžaduje žádnou zástavu movitého ani nemovitého majetku. Peníze pak vrátíte v domluveném termínu a v případě potřeby si můžete splátku odložit. Obvykle se jedná o nižší částky do 10 000 Kč, u nichž by ručení nebo zastavení ani nedávalo smysl. Jestliže vrácení nestihnete včas, lze ho odložit za úměrný poplatek, protože poskytovatel peníze využít pro jiné klienty. Při opakovaném půjčení pak řada společností nabízí částku až 20 000 Kč, a to rovněž bez zástavy nebo ručení.

Půjčka bez registru na ruku

Půjčka bez registru na ruku bývá u některých klientů preferovaná z důvodu, že nemají bankovní účet, nebo na něm nechtějí půjčku zaznamenat. V hotovosti dnes předává peníze stále menší počet poskytovatelů, někteří je však umožňují vybrat kdekoliv v ČR na čerpacích stanicích nebo v trafikách. Například půjčka teticka.cz vám během 10 minut zašle peníze na bankovní účet, takže je lze téměř ihned vybrat z bankomatu úplně kdekoliv. Pokud byste přesto potřebovali hotovost, lze o půjčku požádat u společnosti FairCredit.

Nebankovní online půjčka je rychlá a jednoduchá

Nebankovní online půjčka je dnes rychlým způsobem, jak získat potřebné peníze během několika minut a klidně během víkendu. Teticka.cz zjednodušila celý proces natolik, že o mikropůjčku požádáte online a postačí vám jenom občanský průkaz a účet. Díky zasílání z několika bank a okamžitým platbám můžete peníze vybrat už za pár minut kdekoliv z jakéhokoliv bankomatu v České republice.