Zaskočila vás havárie v domácnosti, nebo vám mazlíček shodil telefon a potřebujete nový? Abyste nemuseli odkládat plnění jiných cílů, ani čekat do další výplaty, nabízí se půjčka 5 000 Kč, o níž lze žádat online. Posouzení i vyplacení je velmi rychlé, a to dokonce i přes víkend, kdy většina poskytovatelů nepracuje. Obvykle tak můžete mít potřebné peníze do čtvrt hodiny na účtu.

Na nic nečekáte, posouzení i vyplacení je ihned

Když vás tlačí čas, rozhodně není čekání žádoucí. Abyste se vyhnuli obávám, zda-li vám někdo pomůže, vyhodnocují pracovníci všechny žádosti ihned po obdržení, a do 5 minut vám zašlou informaci, zda-li a kdy vám mohou půjčku 5 000 Kč připsat na účet. Pokud bude vše v pořádku, rovnou vám také peníze vyplatí. Dohromady tak oba kroky zaberou zhruba čtvrt hodiny, ne déle.

Okamžité připsání peněz i během víkendu

Jelikož má poskytovatel účty vedené u několika tuzemských bank, může svým klientům nabídnout vysoký komfort v podobě okamžitých převodů. Pokud je vaše přijímá, můžete mít peníze do 10 minut na kontě i v momentě, že je víkend. Více než 10 bankovních domů v ČR totiž zpracovává takové platby 24/7, takže nemusíte čekat do druhého dne, peníze máte zkrátka ihned.

Půjčka 5 000 Kč je kompletně online, bez papírů

Aby byla celá záležitost co možná nejjednodušší a nemuseli jste nikam chodit, připravil poskytovatel pro své klienty možnost vyřídit vše přes internet. Stačí vám k tomu počítač či mobil a platné telefonní číslo. Potom už stačí vyplnit nějaké údaje a ověřit svůj účet, aby měla společnost jistotu, že peníze skutečně dorazí na vaše konto. Smlouvu nakonec podepíšete přes SMS kód, tak jednoduché to je.