Ať řešíte rozbitý spotřebič, nutnou opravu, nebo vám zaměstnavatel ještě neposlal peníze, může pomoci rychlá půjčka do výplaty. K jejímu poskytnutí dnes stačí u většiny společností vyplnit online formulář a bude-li vše v pořádku, proběhne do 15 minut vyplacení peněz. Třeba Tetička má účty v několika bankách, takže může půjčku do výplaty poslat tak, aby byla žadateli ihned připsána. Stejné služby přitom poskytuje non-stop, díky čemuž se nemusíte omezovat pouze na všední dny.

Během pár minut znáte výsledek

Jakmile odešlete žádost k posouzení, nebudete čekat i několik dní, jako je tomu i dnes u mnohých bankovních domů. Většina poskytovatelů reaguje pohotově a déle než hodinu byste čekat neměli. U Tetičky si na zákaznickém servisu zakládáme a v běžném režimu zvládneme naprostou většinu žádostí posoudit do 5 minut. Vy se tak téměř obratem dozvíte, zda-li vám peníze pošleme nebo ne; v druhém případě se společně s vámi snažíme najít způsob, jak pomoci (třeba nižší částkou).

Okamžitý převod peněz na účet

Protože dnes stále více českých bank podporuje technologie tzv. okamžitého převodu, je možné připisovat platby na účet během několika vteřin. Ani v roce 2020 to sice neplatí u všech institucí, ale více než desítka z nich už to zvládá na denní bázi. Účty několika bankovních domů využívá i Tetička, aby mohla poslat půjčku do výplaty ihned komukoliv, bez ohledu na to, kde má vedený účet. V České republice zatím podporují okamžité platby:

• Air bank
• Banka Creditas
• Česká spořitelna
• ČSOB (Československá obchodní banka)
• Equa bank
• Fio banka
• Komerční banka
• mBank
• Moneta Money Bank
• Oberbank
• PPF banka
• Raiffeisenbank

Všechny tyto společnosti umožňují peníze převádět non-stop, tedy klidně uprostřed noci nebo o víkendu. Až na Fio banku pak nenastavují žádné limity pro převod peněz, takže lze odeslat 50 000 Kč stejně rychle jako půjčku do výplaty 3 000 Kč. U některých bank ale záleží, zda-li je odesíláte z mobilního telefonu přes aplikaci, nebo z webu. Kromě PPF banky to všechny zvládají v „appce“, a mimo Equa bank také v internetovém bankovnictví.

Přehledný a stručný online formulář

Aby byla žádost opravdu co nejjednodušší, umožňuje dnes většina poskytovatelů žádat o půjčku do výplaty online. Někteří si sice stále vynucují telefonický kontakt, třeba Tetička ale sestavila formulář, který je jednoduchý na vyplnění a poskytne všechno důležité. Po uvedení několika základních údajů tak mohou pracovníci vyhodnotit vaši finanční situaci ve spolupráci se finančními systémy. Půjčky do výplaty jsou díky tomu posuzovány do 5 minut, takže nemusíte zbytečně čekat jako u jiných společností.

Tetička funguje non-stop 24/7

Málokdo na českém trhu nabízí klientům nadstandardní servis v podobě non-stop fungování, kdy žadatel obdrží peníze o víkendu nebo v noci stejně rychle, jako ve všední den. Většina poskytovatelů žádosti mimo pracovní dobu pouze přijímá, kdežto Tetička je rovnou vyhodnocuje i schvaluje. A jsou-li splněny všechny potřebné podmínky, může rovnou proběhnout také vyplacení půjčky do výplaty na účet. O to se zasluhují výše popsané okamžité platby, díky nimž je Tetička svým zákazníkům ještě blíže.

Posuzování je mírnější než jinde

Není tajemstvím, že banky přistupují ke každému žadateli velmi přísně a prochází vedle jeho platební morálky i životní situaci. A to hezky podrobně, několik let zpětně. I malý přešlap v minulosti pak může žádost zcela znemožnit, a bohužel se ne vždy dozvíte ten pravý důvod, banky si ho jednoduše nechávají pro sebe. Do jisté míry to dává smysl, pokud žádáte o statisíce korun, jejichž splácení je otázkou několika let. Ale je to vždy nezbytné?

Třeba pokud chcete mini půjčku do výplaty ve výši 5 000 Kč. Čekat i několik dní a procházet složitým ověřovacím procesem může být nepříjemné, ke všemu, když na peníze opravdu spěcháte. Nebankovní společnosti bývají v tomto směru mnohem „přátelštější“ a pro posouzení jim stačí úplné minimum. Třeba dlužníci v exekuci sice rychlou půjčku do výplaty nedostanou, ale pracující člověk s dobrou finanční minulostí problémy nemívá.

Půjčka do výplaty až 20 000 Kč

Kdo se častěji potýká se zaměstnavatelem, který posílá peníze později, může se kvůli němu dostat do špatné finanční situace i několikrát v roce. Nová půjčka do výplaty od Tetičky nabízí až 8 000 Kč se splatností do 30 dní, ale při opakovaném využívání může kreditový limit vystoupat až na 20 000 Kč, což je částka, která může nahradit i celou výplatu jednoho člověka. K jejímu získání je však nutné u Tetičky nejdříve řádně splatit předchozí závazky.

Žádat můžete z telefonu i počítačem

Omezení je dnes opravdu minimum, a tak můžete žádat prakticky ze všech chytrých zařízení, která podporují internet. Ať jde o mobilní telefon, tablet, notebook nebo stolní počítač, bývají jim stránky největších poskytovatelů přizpůsobeny. To klientům umožňuje o půjčku do výplaty požádat třeba uprostřed obchoďáku, stačí jim k tomu smartphone s mobilními daty nebo aktivní Wi-Fi. Bez nutnosti volat nebo se dostavovat na pobočku obdrží peníze během několika minut.