Když vám zaměstnavatel nepošle zavčasu peníze, zpozdí se proplacení faktury, nebo prostě jen nevyjdete s penězi, existuje vcelku jednoduché řešení. A sice nebankovní půjčka, jejíž výši i dobu splatnosti si přizpůsobíte svým možnostem a potřebám. Na vyplacení peněz přitom nečekáte, do čtvrt hodiny je máte na účtu, ať je všední den nebo víkend, a co víc, žádat lze z mobilu.

 

Jakou částku si můžete do výplaty půjčit

 

S většinou situací pomůže v takovém případě částka v řádech tisíců, čemuž odpovídá krátkodobá nebankovní půjčka. O kolik přesně si řeknete záleží na vás, jako nový klient si můžete vybrat od 1 000 do 10 000 Kč, a při opakovaném využití dokonce až dvojnásobek. To by mělo stačit na většinu provozních výdajů jako jsou zálohy na energie, koupě potravin, ale i domácího spotřebiče.

 

Kdy malou půjčku před výplatou dostanete

 

Ať řešíte situaci s několikadenním předstihem nebo na poslední chvíli, není v tomto směru podstatné. Všechny žádosti o nebankovní půjčku jsou totiž vyhodnocovány ihned po přijetí, což znamená, že se obvykle do 5 minut dozvíte, na čem jste. No a když bude vše v pořádku, rovnou vám pošleme peníze na účet, na nějž budou díky okamžitým platbám připsány asi do 10 minut. Je přitom jedno, jestli je pondělí, středa nebo neděle, rychlost je vždy stejná.

 

Nebankovní půjčka má až měsíční splatnost

 

Výše tohoto malého úvěru je přizpůsobena „operativním výdajům“, které mnohdy vyřeší i několik tisíc korun, a není proto nutné zatěžovat rozpočet na delší dobu. Některé společnosti to sice vyžadují, ale obecně platí, že čím kratší je splatnost, tím méně uhradíte na poplatcích. Nebankovní půjčku do deseti tisíc přitom zvládne většina klientů vrátit už do 14 dní, jiní pak do měsíce.

 

Žádat lze odkudkoliv a peníze máte ihned

 

Mezi největší výhody obecně patří rychlost poskytnutí a vyplacení prakticky v kterýkoliv den, což může na českém trhu nabídnout málokdo. Díky zjednodušenému procesu žádosti navíc ani nepotřebujete počítač, vše lze vyřídit z mobilu, ať jste doma, v nákupním centru nebo třeba u automechanika; peníze vám přistanou na účtu během pár minut, a při opakovaných žádostech bude vše ještě rychlejší, neboť nebude nutné některé údaje opětovně vyplňovat.