Věkové rozmezí potenciálního klienta je jednou z nejviditelnějších informací na webu poskytovatele půjčky. Přestože je mnoho lidí přesvědčeno, že nebankovní půjčku od peněžního ústavu lze získat snadno a rychle, neznamená to, že by úvěrové společnosti ve své činnosti neuplatňovaly žádná omezení. Věk je v tomto případě klíčový problém. Nejčastěji poskytují nebankovní společnosti půjčky klientům starším 20-21 let. Proč? Osmnáctiletí a devatenáctiletí jsou většinou ještě studenti, lidé bez stálého zaměstnání a dostatečně vysokého ohodnocení. Mezitím nedostatek finančních zdrojů znamená nedostatek bonity. Nejčastěji je zamítnuta žádost podaná mladým člověkem, který ještě nemá stabilní příjem. Věřitelé jednoduše předpokládají, že mohou nastat problémy s vymáháním vybrané částky. 

Online půjčka pro mladé – možnosti

Ač se to na první pohled nemusí zdát, má neochota vůči zákazníkům do 21-20 let pozitivní zdroje. Seriozní nebankovní instituce se při své činnosti řídí zásadami odpovědného úvěrování. Lidé mladší 21 let si často neuvědomují nebezpečí půjček před výplatou a mají malé znalosti o financích. Výzkum také ukazuje, že mladí lidé jsou náchylnější k manipulaci s reklamními sděleními – v případě starších dlužníků je tento problém mnohem menší. Především úvěrové společnosti nechtějí vést k situaci, kdy první online půjčka zanechá nežádoucí stopu v úvěrové historii mladého dlužníka. Existuje však skupina společností, které svou nabídku oslovují velmi mladé zákazníky, kterým je 18 let a více. To znamená, že někteří poskytovatelé půjček zohledňují i ​​potřeby skupiny nejmladších klientů. Při žádosti o půjčku však bude muset mladý člověk splnit několik dalších podmínek jako je doložení platného občanského průkazu, adresy trvalého pobytu, ale i práce či příjmu, které je nutné uvést při registraci. 

Vyberte si vhodnou půjčku pro mladé

Mladí klienti úvěrových společností jsou hodnotou sami o sobě. Cestou k ochraně nejmladších dlužníků by nemělo být blokování přístupu k hotovosti, ale podpora spolehlivých znalostí o financích. Úvěrové společnosti s tím stále častěji počítají a při poskytování úvěrů přistupují k poskytnutí půjčky pro mladé maximálně zodpovědně. První zaměstnání a první finanční závazek jsou vždy výzvou, ale s přístupem ke spolehlivým znalostem mohou mladí lidé tímto procesem bez větších problémů projít a zároveň shromáždit znalosti, které jim v budoucnu usnadní žádosti o půjčky. Péče o nejmladší klienty je společným cílem všech finančních institucí. Výhody online půjčky pro mladé jsou: 

snadná dostupnost

rychlé vyřízení

peníze na účtu během 1 dne

Nebankovní půjčka pro mladé

Nemáte šanci na půjčku v bance a potřebujete peníze rychle? Zvažte tedy, zda si vzít půjčku od nebankovní společnosti za podmínek, které nejlépe odpovídají vašim potřebám a očekáváním. Ověřte si, kde máte největší šanci získat půjčku pro mladé. Půjčka by měla být od ověřeného poskytovatele, který nepožaduje žádné poplatky předem.