Banka vám odmítla půjčku, protože jste v exekuci? Online půjčka pro lidi v exekuci není možná v bance. Naopak nebankovní půjčky jsou rychlou šancí na další hotovost, i když vaše úvěrová historie není nejlepší.

Pro koho je online půjčka pro lidi v exekuci?

Co přesně je online půjčka pro lidi v exekuci? Je to půjčka do výplaty bez kontroly vaší úvěrové historie, kterou poskytují nebankovní společnosti. Jde tedy o produkt přímo stvořený pro všechny, kteří mají nedoplatky a exekuce a jsou tím pádem vedení v registrech dlužníků jako nespolehliví klienti a nemají šanci získat bankovní úvěr. Nabízejí přitom minimum formalit, peníze na jakýkoli účel a bez potvrzení o příjmu. Obvykle musíte peníze vrátit do 30 dnů.

Online půjčky jsou určeny pro žadatele, kteří:

  • mají záznamy v registrech dlužníků
  • mají nízký příjem
  • mají jednu či více exekucí

Online půjčka pro lidi v exekuci – řešení pro zadlužené

Kde žádat o půjčky bez nahlížení do registru, když máte špatnou úvěrovou historii? Nejlepším řešením jsou nebankovní společnosti s dobrou historií a kladnými recenzemi. Jen tak budete mít jistotu, že jste zvolili správně. Krátkodobé půjčky jsou zpravidla poskytovány bez nahlížení do všech možných rejstříků, bez dokládání příjmů. Tyto půjčky jsou navíc velmi diskrétní, v zaměstnání se tak nikdo nedozví o tom, že si půjčujete.

Na co se zaměřit při sjednávání online půjčky?

Online půjčky do výplaty jsou rychlé a snadno dostupné finanční produkty, které vás mohou lákat na možnost získat rychlou hotovost bez zbytečných formalit. Než se však dlužník rozhodne pro konkrétní nabídku, měl by vědět, co má hledat. Chcete-li přesně zjistit, jaké jsou náklady na půjčku, musíte sledovat skutečnou úrokovou sazbu. Dodatečné náklady zahrnují takové poplatky jako: Provize za poskytnutí půjčky přes internet – nebankovní instituce si ji účtuje po splacení kapitálu. Povinné pojištění – je určeno k ochraně především úvěrové společnosti před platební neschopností dlužníka a využívá se především u dlouhodobých půjček. Za přijaté pojistné se pojišťovna obvykle zavazuje uhradit klientovi dluh v případě jeho pracovní neschopnosti nebo smrti. Další zajištění online půjčky před výplatou – obvykle se jedná o majetek, ale může se spoléhat na uvedení ručitele nebo spoludlužníka. U krátkodobé půjčky však zajištění není potřeba. Kontrola nákladů na online půjčky je zásadní problém. Pokud se rozhodnete získat půjčku od stejné úvěrové společnosti nebo půjčku na splátky, musíte počítat s vícenáklady. Vybrat si levnou půjčku pro lidi s exekucí či půjčku zdarma můžete s pomocí online srovnávačů. Online půjčka vám ušetří mnoho starostí.