Pokud žádáme o půjčku nebo půjčku, naše údaje jsou vždy ověřovány v databázích shromažďujících informace o tom, jak splácíme své další závazky. Tímto způsobem chce věřitel posoudit naši úvěrovou historii a šanci na včasné splacení nového závazku. Online půjčka pro dlužníky bez registru není možná v bance. Naštěstí existují nebankovní produkty, které vám pomohou. 

Kdy žádat o půjčku pro dlužníky bez registru? 

Když žádáte o financování, ve většině případů budete muset splnit několik podmínek věřitele. Nejčastěji k nim patří především přiměřená bonita a dobrá úvěrová historie. Bohužel ne každý zákazník je schopen výše uvedené podmínky splnit. V databázích dlužníků se mohou objevit lidé, kteří měli doposud problémy se splácením svých finančních závazků. Věřitelé často prověřují klienty v takových registrech. 

Půjčky bez kontroly registru nejčastěji volí předlužení lidé, kteří se kvůli nedoplatkům se splácením jiných závazků objeví v registrech dlužníků jako je například SOLUS. V tomto registru najdeme veškeré informace o našich půjčkách a úvěrech – jak o těch pravidelně splácených, tak o těch se zpožděním. V případě, že vám banka nepůjčí, je řešením nebankovní online půjčka. Věřitelé z nebankovního sektoru neprovádí kontroly registru dlužníků, případně k němu nepřihlédnou tak přísně jako je tomu v bankách. V některých případech je možné si půjčit i s exekucí. 

O online půjčku bez registru mohou žádat: 

  • osoby starší 18 let 
  •  osoby mající české občanství 
  • osoby s trvalou adresou v Česku 
  • osoby, které mají plnou způsobilost k právním úkonům 
  • osoby, které nejsou v insolvenci

Sjednání půjčky bez registru je snadné 

Většina těchto typů půjček je dostupná online a bez potvrzení o příjmu. Pro zákazníky to znamená minimum formalit a šanci na rychlou hotovost. Postup se liší v závislosti na úvěrové společnosti, ale můžete předpokládat, že obecný úvěrový proces je následující: vyberete si nejlepší druh půjčky, vyplníte online žádost, vyčkáte na posouzení a v případě kladného výsledku si můžete vyzvednout na svém bankovním účtu potřebnou hotovost. 

Krátkodobá online půjčka je vhodné řešení

Potřebujete půjčit, ale díky záznamům v registru dlužníků vás banka odmítá? Možností je krátkodobá půjčka, kterou zvládnete vyřídit z pohodlí domova. Alternativou k dlouhodobým půjčkám jsou půjčky do výplaty, tedy půjčky splacené v krátké době, obvykle do 30 nebo 45 dnů. Takový produkt je snadněji dostupný a vyžaduje od vás méně dokumentů. Rovněž lze velmi často využít možnost první půjčky zdarma. Tato akce je určena pro nové zákazníky. Výhodou půjček do výplaty bez registru je doba výplaty na účet – peníze na účet dostanete většinou ještě tentýž den po obdržení kladného rozhodnutí o půjčce.