Nečekané výdaje obvykle přichází v tu nejhorší chvíli, kdy člověk už investoval našetřené peníze, nebo třeba z nějakého důvodu nevyšel do výplaty. Taková rozbitá lednička může pořádně zkomplikovat život i rozpočet, a dokonce jen pár tisíc může znamenat rozdíl mezi chudobou a důstojným životem. Abyste nemuseli svůj životní standard omezovat a ubírat si tam, kde to není žádoucí, může vám pomoci rychlá online půjčka.

Žádáte online a klidně z mobilního telefonu

K žádosti stačí vyplnit jednoduchý formulář, v němž o sobě uvedete základní údaje a přiložíte potřebné dokumenty. Nemusíte přitom vlastnit počítač, celý proces je uzpůsoben také pro smartphony, na nichž uvidíte stejně tak všechny důležité informace. Díky tomu si navíc můžete požádat o online půjčku kdykoliv a kdekoliv, třeba v autoservisu nebo na nákupech v elektru.

Třeba když zjistíte, že vám chybí 3 000 Kč na koupi pračky, nebo vás čekají ještě další výdaje. Veškerá potvrzení provedete „na dálku“, a to včetně podpisu smlouvy. Nebudete tak muset čekat na kurýra s dokumenty, ani se zastavovat na kamenné pobočce. Žádost o online půjčku z telefonu ušetří čas vám i poskytovateli, což mj. umožní rychlé zaslání peněz na váš účet.

Nový klient si půjčí až 10 000 Kč do 15 minut

Pokud vám třeba nedorazila výplata, nebo vás čeká menší výdaj v řádech několika tisíc korun, nabízí Tetička pomoc s jeho řešením. Novým klientům půjčí od 1 000 do 10 000 Kč se splatností až 30 dní, přičemž žádost bude za všech okolností vyřízena během 5 minut. Bude-li vše v pořádku a dojde ke schválení, převedou pracovníci peníze na účet, kam dorazí už za 15 minut.

Rychlost závisí na bance, u níž má zákazník vedený účet. Tetička má z tohoto důvodu konta u několika největších institucí, aby mohla klientům posílat peníze co nejrychleji. A v případě, kdy máte stejnou banku, případně ta vaše přijímá okamžité platby, nezabere převod finančních prostředků více než pár minut. Někteří zákazníci přitom obdrží peníze dokonce za 5 minut.

Jakmile online půjčku splatíte, stoupne vám u Tetičky úvěrový limit do výše až 20 000 Kč. Poskytovatele tak můžete brát i jako finanční rezervu, k níž se dostanete do čtvrt hodiny, ať je pracovní den nebo víkend. Při opakovaných žádostech už navíc nemusíte vyplňovat základní údaje, zůstanou totiž uložené ve vašem osobním profilu.