Pokud vás zastihl nečekaný výdaj, který potřebujete okamžitě řešit, nemusíte ho odkládat na později. Aniž byste omezili svůj životní standard a snížili například výdaje na jídlo, je možné si vypůjčit online pouze na nezbytnou dobu. Jednoduše tak uhradíte vše, co je nutné, a peníze vrátíte hned z následující výplaty. Společnosti jako Tetička poskytují malé půjčky i během víkendu, a peníze vyplácí do 15 minut od schválení žádosti.

Kolik peněz si můžete půjčit a na jak dlouho

Výdaje jako je koupě nového spotřebiče obvykle pokryje několik tisíc korun. A právě na takově případy se specializuje online půjčka Tetička, která nabízí novým žadatelům 1 000 – 10 000 Kč. Částka vystačí třeba na pračku nebo levnější chladničku, stejně jako mobilní telefon, opravu auta, nebo několik menších výdajů. Jak peníze využijete záleží na vás, díky nízké spodní hranici je ovšem možné žádat pouze o tolik, kolik skutečně potřebujete.

Někteří klienti pak využívají online půjčku opakovaně jako finanční rezervu, když zkrátka nevyjdou do výplaty, nebo se něco přihodí. Kdo zůstává u stejné společnosti, zvyšuje se mu s každým vráceným úvěrem limit, a po několika splátkách si může půjčit až 20 000 Kč. Splatnost zůstává stejná u jakékoliv výše půjčky, jíž je třeba vrátit do 30 dní. Ale v případě, že to nevyjde, lze datum prodloužit.

Opravdu je půjčka vyplácena nonstop?

Na českém trhu se jedná o stále velmi ojedinělé případy, většina firem zkrátka poskytuje půjčky pouze ve všední dny, a to v omezenou pracovní dobu, kdy je spousta lidí v práci. I z tohoto důvodu se stala Tetička pro všechny dostupnější – žádost můžete v jakýkoliv den nejenom poslat, ale rovnou očekávat i odpověď. Nemusíte se tak omezovat kvůli svému zaměstnání ani pochůzkám, o peníze si řeknete v momentě, kdy to vyhovuje vám.

V případě, že dojde ke schválení, předají si pracovníci mezi sebou informace, a obratem vám budou požadované peníze zaslány. Online půjčka na bankovní účet je zdaleka nejrychlejším způsobem, jak vyřešit nečekané výdaje nebo opožděnou výplatu. Nonstop servis je platný od pondělí do neděle 24 hodin denně, a to ve stejném rozsahu jako přes den.