Když se dostanete do nepříznivé situace a hledáte nejen rychlé, ale také levné řešení, nabízí se tzv. bezpoplatkové úvěry, za něž nezaplatíte ani korunu, a stejně máte plný servis. První půjčka může být totiž se 100% slevou a tedy zdarma, takže jejímu poskytovateli vrátíte přesně tolik, kolik od něj obdržíte. Jedná se o vůbec nejlevnější úvěr, jaký můžete na českém trhu získat.

 

Nebankovní půjčku vyřídíte kompletně online

 

Jelikož je dnešní doba nakloněna moderním postupům a bezkontaktnímu jednání, je celý proces žádosti i podpisu smlouvy online. Stačí vám tak z mobilu nebo počítače vyplnit jednoduchý formulář, což vám zabere asi 5 minut, a vyčkat stejnou dobu na jeho posouzení. O to se starají pracovníci ve spolupráci s moderními systémy, s nimiž ihned vidí potřebné informace.

 

V případě, že bude vše v pořádku a doložíte potřebné doklady a dokumenty, dorazí vám během pár minut smlouva na email, kde si ji můžete prostudovat. Pak už ji jen stačí potvrdit SMS kódem, což bude impulsem k zaslání peněz. Jejich připsání na váš účet obvykle proběhne do 10 minut, jelikož dnes většina velkých bankovních domů podporuje tzv. okamžité platby.

 

Jakou částku si můžete půjčit online a zdarma

 

Vyřeší-li vaši situaci i několik tisíc korun, nemusí vás stát ani korunu. A není v tom žádné tajemství ani skryté poplatky. Zdarma totiž získáte první půjčku do 5 000 Kč, což pokryje třeba složenky za energie, nový telefon, nebo koupi levného spotřebiče. Stačí pak, abyste získanou částku do 14 dní vrátili. Tak jednoduché to je. Úvěr se tak hodí třeba jako řešení před výplatou.

 

Co je potřeba splnit k získání půjčky zdarma

 

Stačí pouze základní údaje, podle nichž lze vyhodnotit vaši životní a finanční situaci: důležité je, abyste byli plnoletí (min. 18 let), doložili OP a prokázali svůj pravidelný příjem (ze zaměstnání, podnikání, renty, důchodu aj.). K tomu však nemusí sloužit pouze potvrzení od vaší firmy, výdělky si zvládneme ověřit i přes výpisy z účtu, aniž byste s tím měli nějakou práci.

 

A jelikož chceme, aby online půjčka pomohla a nedostala vás do ještě komplikovanější situace, musíme nahlédnout i do registrů dlužníků. Ovšem pokud v nich najdeme negativní zápis, neznamená to, že vám úvěr neposkytneme. Bude však důležité, abyste dnes měli své finance v pořádku a jednalo se o starší, nikoliv aktuální přešlap. A nakonec stačí půjčku vrátit do 14 dní.