Nebankovní půjčky se staly jedním z méně formálních a rychlých způsobů, jak získat finanční pomoc. Online nabídky si konkurují, nabízejí flexibilní podmínky a různé možnosti.

Nebankovní půjčka v Ústí nad Labem – půjčka bez doložení příjmu

Když hledáte půjčku, možná zjistíte, že některé společnosti definují své produkty jako půjčky bez doložení příjmů. Slovo příjem se používá k definování těch prostředků, které pocházejí z plnění pracovní smlouvy mínus náklady na její údržbu. Právě příjem je ukazatelem materiální situace, obsahuje informaci o tom, jaké zdroje máme k dispozici. Příjem jako rozdíl mezi příjmy a náklady  znamená, že samotný příjem připsaný každý měsíc na účet není dostatečným měřítkem. Nebankovní půjčka Ústí nad Labem je určena pro všechny, kdo mají alespoň minimální příjem.

Kdo si může požádat o půjčku bez doložení příjmu?

Pro někoho je důvodem, proč sáhnout po financování bez potvrzení příjmu, fakt, že jde o půjčku, která nevyžaduje složitou administrativu. Půjčka se vyřizuje online a doložení příjmů lze provést například výpisem z účtu. Mezi lidi, kteří mohou využít půjčku bez příjmu, patří:

-Nezaměstnaní lidé využívající sociální dávky

-Klienti zaměstnaní dohodu

-Lidé s jinými zdroji příjmu, včetně alimentů, stipendií, důchodů

-Zaměstnanci, kteří nemají pracovní smlouvu nebo nechtějí svou výši příjmů prokazovat

Vyhledat vhodnou půjčku není obtížné

Nebankovní půjčka by rozhodně neměla zruinovat váš rodinný rozpočet. Z tohoto důvodu hledejte takové řešení, které má výhodnou úrokovou sazbu. Nabídky půjček najdete online. I přes množství řešení si ověřte recenze dané společnosti. Tyto půjčky využívají mírnější metody ověření. Znovu zkontrolujte skutečnou roční úrokovou sazbu a celkové náklady na půjčku. Rovněž je vhodné, aby půjčka, kterou si chcete sjednat byla přehledná, s jasně danými parametry.

Jaké jsou typy nebankovních půjček?

Krátkodobá půjčka je určena pro všechny, kdo si chtějí půjčit jen na pár dní. Je poskytována na maximálně 30 dnů a její výše je omezena, například si lze půjčit maximálně 20 000 Kč napoprvé. Delší nebankovní půjčky můžete splácet delší dobu, například 1 rok. Zde si je pak možné půjčit vyšší částky, například 50 000 Kč. Sjednat si krátkodobou půjčku je velmi snadné a rychlé. Není potřeba žádné složité papírování. Stačí z domova vyplnit online žádost, která obsahuje potřebné osobní a kontaktní údaje, také číslo občanského průkazu či pasu, je potřeba mít vlastní bankovní účet. Pokud potřebujete rychlou hotovost do výplaty nebo na neočekávaný výdaj, je nebankovní půjčka skutečně ideální řešení. Když nemáte čas, toto řešení od úvěrových společností vám usnadní rozhodování, zejména proto, že nebude vyžadovat potvrzení o příjmu.