Půjčit si peníze na nečekané výdaje potřebuje čas od času každý. Nabídka půjček je poměrně pestrá. Proč si vybrat nebankovní půjčku? 

Nebankovní půjčka má snadné ověření 

Zajímá vás, jak věřitel potvrdí vaši totožnost? Existuje několik způsobů, jak to udělat. Nejoblíbenější z nich je ověřovací převod. Spočívá v převodu symbolického haléře nebo jedné koruny z vašeho osobního účtu na účet úvěrové společnosti. Pak to bude solidní potvrzení, že údaje na vašem bankovním účtu jsou v souladu s údaji uvedenými v žádosti. Mezi další ověřovací metody patří například moderní ověřovací aplikace. V jejich případě není nutné provádět převod z osobního účtu a přihlašovat se do online bankovnictví své banky. Systém si stáhne data z vašeho účtu a historii operací, na základě kterých vytvoří zprávu o vaší bonitě a údaje ověří a nebankovní půjčka Teplice je schválena či zamítnuta. Jedná se o velmi bezpečné služby, které neshromažďují data zákazníků. 

Rychlé rozhodnutí o úvěru

V dnešní době je velká část lidské práce nahrazena počítači a dalšími zařízeními. Rozhodnutí o úvěru tedy můžete obdržet dokonce okamžitě! Chytré algoritmy dokážou rychle spočítat, zda máte šanci získat hotovostní půjčku od vybrané společnosti nebo zda jste nespolehlivý zákazník. Nemusíte tedy čekat hodiny či dny na zprávu o schválení či zamítnutí žádosti o půjčku, vše se děje opravdu rychle. Půjčka může být schválena i v případě, že máte záznam v registru dlužníků. Nebankovní společnosti jsou poměrně benevolentní. Aby mohlo dojít k posouzení vaší žádosti, musíte splnit tyto podmínky: 

věk min. 18 let

vlastní bankovní účet

občan ČR 

trvalá adresa v ČR

Rychlý výběr finančních prostředků

Většina půjček je vyplácena přímo na osobní účet dlužníka. Pokud máte vy i úvěrová společnost účty ve stejných bankách, dostanete peníze na účet i za 15 minut. Poskytovatelé půjček jsou stále ochotnější zakládat účty u mnoha bank, aby urychlili proces vyplácení úvěrů a přijímání finančních prostředků klientem. Nebankovní půjčka do výplaty je velmi oblíbeným řešením v případech, kdy potřebujete skutečně rychle půjčit peníze a spokojíte se s menší částkou (nejčastěji do 10 000 Kč). Menší nevýhodou je krátká doba splatnosti – max. 30 dní. Online žádost o půjčku šetří nejen čas, ale i peníze. Samozřejmě nemusíte ani opustit svůj domov, abyste získali další finanční prostředky, navíc podáním online žádosti můžete najít mnohem lepší podmínky půjčky. Stačí využít bezplatné srovnání půjček, které vám ukáže aktuální nabídku půjček na trhu a jejich parametry. Vše je rychlé a zdarma.