I malé zpoždění závazků může mít za následek zamítnutí žádosti o úvěr v bance. Pak se vyplatí zvážit nebankovní půjčky a vyplnit jednoduchou žádost o půjčku. Zadlužení spotřebitelé mohou využít půjčky bez registru. Lze to vnímat jako příležitost, jak se zbavit dluhů. Pokud máte více závazků, zejména těch neregulovaných, musíte pečlivě zvážit potřebu sáhnout po dalších a analyzovat různé nebankovní nabídky.

Kdo nabízí nebankovní půjčky bez registru?

Negativní záznamy v registru dlužníků SOLUS nebo jiných databázích často stojí v cestě získání půjčky. Jsou však firmy, které registry nekontrolují. Najít půjčku bez registru je mnohem obtížnější, protože jde o databázi, která shromažďuje data jak od firem, tak od fyzických osob, a proto si ji chce poskytovatel půjčky prověřit. Data ze SOLUS je možné po splacení dluhu nechat snadno odstranit. Při hledání půjčky bez registru se vyplatí obrátit se na nebankovní úvěrové společnosti, protože poskytují jistotu v půjčování a jasná pravidla. Alternativou jsou půjčky od soukromých osob. Nebankovní půjčka Jihlava je snadno dostupná všem, kdo mají pravidelný příjem a splní další podmínky:

-věk min. 18 let

-vlastní bankovní účet

-bez insolvence

Jak vypadá ověření klienta u nebankovní půjčky bez registru?

Každá z legálně fungujících úvěrových společností má vyvinutý způsob ověřování spotřebitelů. Nabídky půjček bez registru nejsou standardní a objevují se zřídka, protože poskytovatelé půjček nechtějí a nemohou riskovat půjčení peněz zadluženému, zvláště když nemá žádný příjem. Úvěrové společnosti ověřují žadatele podle svých interních parametrů. Ne vždy však posuzují spotřebitele na základě jeho úvěrové historie. Pokud může dlužník prokázat své měsíční příjmy, může se vyhnout standardnímu ověření. Online půjčky bez nahlížení do registrů jsou v poslední době oblíbené. Místo toho se stačí přihlásit ke svému osobnímu účtu pomocí údajů z online bankovnictví. Věřitel tak automaticky získá všechny údaje potřebné pro zjištění rizika spojeného s poskytnutím úvěru a vydáním rozhodnutí o úvěru. Takto získaná půjčka je však mnohem dražší a je proto potřeba s tím počítat předem.

Lze získat půjčku s exekucí?

Na trhu nebankovních půjček existují půjčky bez nahlížení do registru dlužníků i exekucí. Pokud jste zatížení exekucí či více exekucemi, je možné získat půjčku do výplaty. Mnohem důležitější je zde příjem dlužníka. Nová nebankovní půjčka by vám však neměla zatížit rozpočet. Problém může nastat v případě, že máte účet zablokovaný exekutorem. Je proto potřeba vždy zvážit všechna pro a proti.