Nebankovní půjčky bez doložení příjmu jsou velmi žádaným finančním produktem. Znamená to, že půjčky bez potvrzení o příjmu jsou dostupné pro každého, bez ohledu na jeho finanční situaci? Ne úplně. Každý, kdo půjčuje peníze, chce o dlužníkovi vědět co nejvíce. Ve finančním odvětví se toto ověření nazývá „hodnocení bonity zákazníka“. Takové posouzení spočívá především ve zjištění zdrojů a výše příjmů a také úvěrové historie dané osoby, tedy informace o tom, jak byly uhrazeny ostatní závazky.
Kdo si může zažádat o nebankovní půjčku bez doložení příjmů?
Půjčku bez dokládání příjmů mohou získat osoby:

– žadatelé od 18 let,
– kteří mají vlastní platný občanský průkaz,
– mít vlastní telefonní číslo,
– žijí trvale v ČR a mají české občanství,
– mají vlastní bankovní účet

Pro koho je půjčka bez dokládání příjmů určena?

Spolehlivá nebankovní půjčka Hradec Králové bez dokládání příjmů je určena především lidem, kteří nemají trvalý doložený příjem a proto by měli problém takové potvrzení poskytnout. V praxi takové nabídky nejčastěji vyhledávají nezaměstnaní a lidé pracující na černo, kteří nemají žádný formální doklad o tom, že vydělávají. Půjčky bez potvrzení mohou využít i lidé, kteří mají doložený příjem, ale z různých důvodů prostě nechtějí poskytovateli půjčky ukazovat údaje o nich nebo nechtějí žádat o potvrzení zaměstnavatele. V praxi nabízejí nabídky bez dokládání příjmů velkou diskrétnost a pocit pohodlí pro dlužníka.

Jak probíhá ověření zákazníka u půjček bez příjmu?

Půjčky bez potvrzení o příjmu dávají věřiteli malou šanci vědět, kdo sedí na druhé straně monitoru. Povinným prvkem každého úvěrového procesu je tedy ověření identity – umožňuje určit, zda je daná osoba ve skutečnosti tím, za koho se v žádosti vydává. Nebankovní půjčka bez dokládání příjmů vyžaduje jen minimum administrativy. Ověření identity zajišťuje bezpečnost obou stran – zákazník ví, že společnost, od které si chce úvěr vzít, je důvěryhodná a společnost ví, že zákazník, kterému má být úvěr poskytnut, je důvěryhodný a používá svůj doklad totožnosti a bankovní účet. Proces ověření identity se liší společnost od společnosti (ani jedna varianta není lepší nebo horší, jedná se pouze o různé alternativy, které mohou společnosti použít). Nejstandardnější způsob a zároveň zákazníky nejoblíbenější, spočívá v provedení převodu, obvykle malé částky – 1 Kč nebo 0,10 Kč, tento způsob je velmi rychlý, spolehlivý a nic nestojí. Moderní plně automatizovaná služba, stále více využívaná v nebankovních společnostech, rovněž plně zabezpečená a umožňující okamžité ověření. Takto ověřená půjčka je vyplacena během pár minut po schválení.