Pokud potřebujete peníze na druhé auto, nebo třeba na vybavení domácnosti novým nábytkem a spotřebiči, není nutné, abyste se měsíce omezovali a koupi oddalovali. Svá přání si můžete splnit téměř okamžitě, a to díky nebankovní půjčce 50 000 Kč, kterou získáte na účet už do čtvrt hodiny. Žádat o ni můžete online z PC či mobilního telefonu a využít ji naprosto na cokoliv.

 

Ihned víte, jestli půjčku 50 000 Kč dostanete

 

Abyste nemuseli čekat či dokonce hledat několik řešení současně, dochází k vyhodnocení všech žádostí ihned po přijetí, a během krátké chvíle se dozvíte, zda-li byla schválena i ta vaše. Tento proces obvykle netrvá déle než 5 minut, a hned poté vám dorazí informativní email a SMS zpráva, kdy můžete půjčku 50 000 Kč obdržet na účet a za jakých podmínek.

 

Půjčka 50 000 Kč je vyplacena do 10 minut

 

Jakmile je vše schválené, stačí na dálku podepsat smlouvu prostřednictvím SMS kódu, díky čemuž nemusíte nikam chodit, ani čekat na kurýra. No a pak už nic nebrání samotnému převodu peněz na váš účet, kam jsou finanční prostředky připsány de facto ihned díky okamžitým platbám. Stačí, aby vaše banka tento způsob úhrady přijímala a můžete začít plánovat potřebné nákupy.

 

Získat můžete i hotovostní úvěr ve výši 50 000 Kč

 

V případě, že nemáte bankovní účet, nebo máte domluvenou platbu na ruku, je možné požádat také o půjčku 50 000 Kč v hotovosti. Po vyplnění formuláře vás kontaktuje obchodní zástupce, který vám vše vysvětlí a případně doveze peníze kamkoliv v České republice. Oproti online půjčce je sice o něco pomalejší, i tak je ovšem možné získat nebankovní úvěr v hotovosti už druhý den.

 

Splatnost půjčky 50 000 si nastavíte sami

 

Ačkoliv dochází k jistému posouzení vaší finanční situace, jste to právě vy, kdo ji zná nejlépe. Při žádosti si tak můžete navolit preferovanou dobu splácení, a to v rozmezí necelého roku až 3 let. A současně máte na výběr, zda-li chcete peníze vracet na týdenní bázi (u hotovostního úvěru), a nebo vám vyhovují spíše měsíční intervaly. Obecně platí, že čím kratší bude splatnost, tím méně zaplatíte na úrocích; zároveň byste ale neměli zatížit svůj rozpočet více, než je únosné.

 

Kdo může o úvěr 50 000 Kč požádat

 

Nezáleží, jestli sháníte financování na poslední chvíli nebo s dostatečným předstihem. Podmínky jsou vždy stejné a v podstatě stačí splnit pouze základy: být plnoletý (min. 18 let), mít české občanství a pravidelný měsíční příjem, z něhož budete schopni nebankovní půjčku 50 000 Kč hradit. Žádat tak mohou zaměstnanci, podnikatelé, ale i jiné příjmové skupiny.