Když vás zaskočí nečekané výdaje, nevyjdete do výplaty, nebo třeba musíte pořídit nezbytný domácí spotřebič, může pomoci rychlá nebankovní půjčka. Díky pokročilým technologiím a zákaznické podpoře 7 dní v týdnu ji můžete získat klidně o víkendu, a to do 15 minut. Peníze navíc můžete použít na cokoliv chcete, takže jimi lze uhradit i vícero výdajů najednou.

 

Jak rychle peníze dostanete a které dny

 

Protože bývá rychlost v mnoha případech stěžejní a někdy zkrátka nelze čekat ani pár hodin, je možné poskytnout nebankovní půjčku už do čtvrt hodiny. Prvních 5 minut vezme vyhodnocení žádosti, po jejímž schválení už jenom stačí podepsat smlouvu pomocí SMS kódu, aniž byste někam chodili nebo čekali na kurýra. A jakmile to bude, vyplatí vám pracovníci peníze na účet.

 

Ani v tomto kroku přitom nečekáte déle, než je skutečně nutné. Většina velkých českých bank už totiž podporuje tzv. okamžité platby, díky čemuž je možné připisovat nebankovní půjčku v rámci vteřin de facto na jakýkoliv účet v České republice. Jakmile tedy dojde ke zprocesování a zmíněnému podpisu, máte obvykle peníze na účtu do 10 minut.

 

Úplně první půjčka může být i zdarma

 

Pomůže-li vaší situaci jen několik tisíc korun, nemusí vás celá záležitost stát ani korunu. Kdo je totiž novým klientem, může využít první půjčky zdarma, a to až do výše 5 000 Kč. S takovou částkou snadno uhradíte měsíční náklady na energie, koupíte nový mobil, nebo pokryjete vícero menších výdajů. Stačí, pokud peníze vrátíte do 14 dnů a nebudete muset platit ani koronu.

 

Typické situace, kdy přijde vhod rychlá půjčka

 

Jelikož dnešní doba umožňuje převádět peníze během pár vteřin, lze vnímat rychlý úvěr jako jistý druh finanční rezervy, k níž se dostanete během pár minut. A jelikož je celý proces žádosti zjednodušen natolik, že vám stačí pouze telefon s připojením k internetu a pár minut času, požádáte o nebankovní půjčku klidně uprostřed obchodu. Hodí se třeba na:

 

  • koupi spotřebiče: když se rozbije spotřebič jako je chladnička nebo pračka, žádá si obvykle okamžitou výměnu.
  • nový telefon / opravu: jedná se o každodenního společníka, bez něhož někteří ani nemohou pracovat. Rychlá výměna displeje či pořízení nového tak bývá velmi důležitá.
  • opravu auta: když vypoví službu, není to zrovna příjemná situace. Obzvláště, pokud auto slouží k dopravě do práce a prakticky se bez něj neobejdete.
  • zaplacení záloh za energie: ať necháváte platbu složenek na poslední chvíli, nebo vám přišla výzva k úhradě nedoplatku, můžete vše vyřešit obratem.
  • pokrytí základních výdajů: někdy už před výplatou nezbývá ani na jídlo a cesty do práce. Rychlá půjčka vám tak pomůže pokrýt „operativní výdaje“.

 

V přitom praxi existuje celá řada dalších případů, kdy se rychlá nebankovní půjčka hodí; a jelikož je poskytována na cokoliv, záleží čistě na vás, za co peníze utratíte. Připomínáme však, že byste je měli využívat pouze na to, co doopravdy potřebujete – nikoliv na požitky jako je dovolená, alkohol, či zbytečný nadstandard.