Pod pojmem rychlá letní půjčka si většina zájemců o úvěr představuje, že peníze získá okamžitě. Půjčka Tetička vychází žadatelům maximálně vstříc a tak peníze posílá po vyřízení půjčky zpravidla do 10 minut od schválení. Žadatelé o úvěr mohou často rovněž využít oblíbené promo kódy, které jim úvěr zlevní a spotřebitelé tak ušetří na poplatcích.

Tajemství oblíbené letní půjčky

Půjčka Tetička má skutečně lahodnou, letní příchuť. Nejenže žadatel získá peníze rychle, také ho čeká milé překvapení když zjistí, že může využít speciální promo kód TETICKA50, který mu poplatky půjčky zlevní rovnou o 50 %. Pokud si vypůjčíte například 10.000 Kč na 30 dní, tak s promo kódem ušetříte na poplatcích 1.900 Kč. Navíc, půjčku je možno splatit předčasně, bez jakéhokoliv navyšování poplatků nebo sankcí.

Rychlá finanční pomoc v období prázdnin

Pokud totiž někdo žádá o půjčku, peníze zpravidla potřebuje velmi rychle. Pouze malá část žadatelů o půjčku počká několik dní, jelikož peníze potřebují třeba jako dodatečnou rezervu na později. Peníze na platbu tábora pro děti, opravu rozbitého auta či na letní dovolenou se hodí mít po ruce, v co možná nejkratším termínu.

Jak a kdo může požádat o půjčku

O online půjčku od Tetičky, požádáte za několik málo minut v několika velmi snadných krocích. Využijete interaktivní formulář, jehož prvním krokem je kalkulačka půjčky. Do přílohy vložte potvrzení o výši vašeho příjmu či výpis z běžného účtu. K ruce si nezapomeňte vzít svůj doklad totožnosti. Celou smlouvu o půjčce od Tetičky potvrdíte odesláním SMS kódu, který vám bude zaslán následně po odeslání formuláře s žádostí o půjčku. Peníze po ověření vaší bonity, budete moci čerpat do 10 minut.

O rychlou nebankovní půjčku Tetička lze požádat při splnění podmínky zletilosti a způsobilosti k právním úkonům. K žádosti je třeba v případě zaměstnance přiložit potvrzení o výši měsíčního příjmu. Pokud jste živnostník budete potřebovat doložit poslední daňové přiznání. V případě, kdy jste maminka na mateřské dovolené či důchodce, jenž mají také právo na to, zažádat si o tuto rychlou nebankovní půjčku a dorovnat deficitní rodinný rozpočet, je zapotřebí předložit rozhodnutí i výši pobírané dávky či důchodu.

Na co lze peníze využít

Na cokoliv jen budete chtít. Půjčka totiž není účelová. Tudíž o tom, na co získané peníze padnou, rozhodujete čistě a jen vy. Peníze můžete investovat do nákupu nového domácího spotřebiče, do auta, na dovolenou či na nákup dárků pro své nejbližší. Půjčit si můžete 1.000 Kč anebo až 20.000 Kč. Záleží pouze na vás, zda potřebujete půjčit peníze do výplaty či máte v plánu peníze využít jiným způsobem. Vypůjčenou částkou si můžete zpříjemnit léto a zbavit se největších finančních starostí.

Otázky a odpovědi k půjče Tetička

Kolik si lze půjčit? 1.000 až 20.000 Kč, v případě první půjčky maximálně 10.000 Kč.
Jaká je doba splatnosti půjčky? Splatnost půjčky je 5 až 30 dní.
Mohu si vzít na vyzkoušení půjčku zdarma? Existuje možnost využít první půjčku do 10.000 Kč na 30 dní zdarma – s úrokem a RPSN 0 %.
Existuje možnost prodloužení splatnosti půjčky? Ano, po dohodě s poskytovatelem úvěru až o 31 dní.
Mohu půjčku předčasně splatit? Ano, půjčku lze splatit předčasně. Zaplatíte sumu, kterou jste si půjčili + úroky.
Mohu od smlouvy odstoupit, když si půjčku rozmyslím nevyužít? Ano, na to má každý klient právo. Podmínky upravuje zákon o spotřebitelském úvěru i smlouva o půjčce.
Jaké hlavní podmínky musí žadatel o půjčku splnit? Věk 18 let, způsobilost k právním úkonům, vlastní bankovní účet a mobilní telefon.
Musím dokládat ručitele nebo účel půjčky? Ne, ani jednu z těchto věcí poskytovatel úvěru nezkoumá.

Další informace získáte na zákaznické lince 800 023 055.