V případě, že potřebujete peníze na několik dní až týdnů, může pomoci krátkodobá půjčka. Díky okamžitému posuzování se do 5 minut dozvíte, zda-li vám byla schválena, a pokud ano, dojde ihned k vyplacení peněz na váš bankovní účet. Do 10 minut tak můžete poplatit vše, co je třeba. A díky krátké splatnosti vás nebude závazek tížit déle, než je nezbytné.

Kolik a na jak dlouho si můžete půjčit

Někteří klienti ji využívají před výplatou, když zrovna finančně nevychází, jiní ji mají jako „pojistku“ pro případ, že je stihne něco nečekaného. Obvykle se přitom jedná o menší výdaje, které lze vyřešit i krátkodobou půjčkou do 10 000 Kč. Jedná se o částku, za níž třeba koupíte nový spotřebič, uhradíte složenky, nebo se ji využijete na vícero menších výdajů.

Noví klienti mohou získat úvěr v rozmezí od 1 000 do 10 000 Kč, takže si jeho výši snáze přizpůsobí svým potřebám a životní situaci. Splatnost lze nastavit u všech částek stejnou, tedy od 5 do 30 dní. Pokud tedy víte, že vám například za 4 dny dorazí výplata, nebudete muset zbytečně platit úroky za delší období, ale pouze za několik dní.

Schválení i vyplacení půjčky je velmi rychlé

Abyste nemuseli zbytečně čekat nebo se jinak omezovat, posoudí nebankovní společnost vaši žádost do 5 minut. Během krátké chvíle se tak dozvíte, zda-li vám byla schválena, a pokud ano, budou vám peníze z půjčky obratem vyplaceny na účet. To zabere v průměru do 10 minut, máte-li stejnou banku, nebo za vaše podporuje příjem okamžitých plateb.

Na co je možné nebankovní půjčku použít

Jelikož se jedná o malý spotřebitelský úvěr, není potřeba jeho účel dokládat. Za peníze tak klidně můžete koupit nový spotřebič, opravit auto, nebo pokrýt vícero malých nákladů. Za nebankovní půjčku navíc nemusí ručit druhá osoba, a rovněž není třeba zastavovat majetek. I přes „volná pravidla“ byste však měli využít peníze zodpovědně a pouze na to, co potřebujete.