Zastihly vás nečekané výdaje, nebo jste kvůli „marodění“ přišli o část příjmů, ačkoliv náklady jsou stále stejné? Abyste s klidem pokryli vše podstatné a nemuseli snižovat svůj životní standard, je k dispozici rychlá online půjčka, která vám bude díky okamžitým platbám vyplacena už do 15 minut.

O kolik můžete žádat a na jak dlouho

V závislosti na tom, v jaké situaci jste, můžete vybírat mezi krátkodobým a dlouhodobým úvěrem, z nichž každý poskytuje jinou částku i splatnost. Pokud čelíte poklesu příjmů třeba z důvodu zmíněné nemoci, nebo musíte koupit novou pračku, může pomoci i pár tisíc korun; ale jestli plánujete kupříkladu obměnu vybavení domácnosti, bude třeba vyšší částka.

  • krátkodobý úvěr online: jako nový klient si můžete půjčit až 10 000 Kč se splatností do 30 dní. Hodí se pro koupi domácích spotřebičů a pokrytí nečekaných výdajů spojených s provozem domácnosti.
  • dlouhodobý úvěr online: ať jste nový nebo stávající klient, máte k dispozici půjčku od 20 000 do 150 000 Kč se splatností až 3 let. Vhodná je k financování větších výdajů jako je malá rekonstrukce či koupe ojetiny.

Žádost o půjčku je schválena ihned

Ať jste ve fázi plánování a teprve se rozhodujete, kolik za co dáte, nebo vás výdaje zastihly nepřipravené, jsou obě rychlé online půjčky vyhodnocovány zhruba do 5 minut po odeslání žádosti. Tu je přitom možné vyplnit jak z PC, tak z mobilního telefonu, a pak už jen stačí počkat na informativní zprávu.

Jaké podmínky musíte splňovat

Pro co nejrychlejší vyřízení všech kroků jsou vyžadovány pouze základní údaje, podle nichž lze ověřit, že o rychlou online půjčku skutečně žádáte vy a nikdo jiný:

  • plnoletost (věk alespoň 18 let)
  • pravidelný příjem (ze zaměstnání, podnikání, renty…)
  • 2 doklady totožnosti (OP + ŘP, cestovní pas nebo rodný list)
  • bankovní účet na své jméno (nelze vyplatit na účet někoho jiného)
  • zaslání ověřovacího poplatku ve výši 1 Kč
  • telefonní číslo pro lepší komunikaci
  • e-mailovou adresu k zaslání smluvní dokumentace

Rychlá půjčka je vyplacena do 10 minut

Většina českých bankovních domů dnes podporuje tzv. okamžité platby, které umožňují převod peněz z / na cizí účty v rámci vteřin. Jakmile tedy na dálku podepíšete smlouvu, netrvá obvykle konečné zprocesování déle jak 10 minut. O rychlou půjčku tak klidně můžete požádat uprostřed nákupního centra.