Ať výdaje plánujete nebo přišly neohlášeně, můžete je vyřešit během několika málo minut pomocí krátkodobé nebankovní půjčky, s níž pokryjete třeba složenky či koupi spotřebiče. Finanční prostředky přitom lze připsat i o víkendu už do čtvrt hodiny, takže je možné řešit nastalou situaci de facto kdykoliv a kdekoliv. A to vše s jistotou bezpečí a férového jednání.

 

Základem bezpečné půjčky je licence ČNB

 

Jelikož se nejenom na českém trhu dodnes pohybují podvodní poskytovatelé úvěrů, je důležité, abyste zvolili takového, co získal licenci od České národní banky. Právě ta je zárukou, že se jedná o prověřenou společnost, která splňuje všechna přísná pravidla pro půjčování peněz. Například Tetička má pak i vlastní „kodex úvěrování“, podle něhož neposkytne úvěr každému.

 

Jak vysokou nebankovní půjčku získáte

 

Většina klientů využívá našich služeb v momentě, kdy se nečekaně dostaví výdaje v řádech několika tisíc, na něž už v rozpočtu nezbylo místo. Jedná se typicky o úhradu nedoplatků za energie, koupi chladničky, mrazáku nebo pračky, opravu auta, nebo třeba koupi telefonu. Na to všechno nebankovní půjčka do 10 000 Kč vystačí, a pokud ji řádně vrátíte, můžete napodruhé získat až dvojnásobnou částku, což vám dá zase nové možnosti.

 

Už do 15 minut máte malý úvěr na účtu

 

Když jde doslova o každou minutu, není zkrátka čas na „staré zvyklosti“, podle nichž je žádost vyřízena až následující pracovní den. To už by totiž mohlo být pozdě a kvůli pomalému jednání by vám třeba utekla dlouho očekávaná sleva na domácí spotřebič. Považujeme proto za samozřejmost půjčku rychle nejenom schválit, ale také vyplatit na váš běžný účet, ať je všední den nebo víkend.

 

Je přitom téměř jedno, u jaké banky ho máte veden, využíváme totiž konta u vícero z nich, což nám dává možnost připsat finanční prostředky de facto komukoliv a kdykoliv. O tuto rychlost se zasluhují tzv. okamžité platby, které dnes podporuje většina velkých bankovních domů u nás, a je tedy možné vám nebankovní půjčku zaslat už během čtvrt hodiny.

 

Splatnost nebankovní půjčky je do měsíce

 

Tento typ úvěru slouží k překlenutí krátkého období, v němž vám schází nějaké finance třeba z důvodu opožděné výplaty, nebo když nechcete odkládat nějakou koupi. Splatnost je proto nastavena na 5 až 30 dní, přičemž záleží na vás, jak dlouhou ji zvolíte. Pokud kupříkladu víte, že vám za týden dorazí peníze, není nutné si ji brát na delší dobu a zbytečně tak hradit poplatky.