Když vám odpadne domluvené financování, nebo jste z ničeho nic dostali nabídku, která se neodmítá, může vám potřebné peníze zajistit nebankovní půjčka. Dostupná je online a bez nutnosti někam chodit nebo čekat na kurýra, díky čemuž máte peníze obvykle už do čtvrt hodiny.

O kolik a na jak dlouho můžete žádat

Jestli vám v bazaru drží skvělou ojetinu, nebo jste dostali cenovou nabídku na vybavení domácnosti, jaká se neodmítá, je vám k dispozici až 150 000 korun, přičemž nejméně lze žádat o dvacet tisíc. To by mělo vystačit na většinu takových výdajů jako je nový nábytek, domácí spotřebiče či automobil.

A pokud jde o splatnost, můžete ji do jisté míry přizpůsobit svým finančním možnostem, které znáte ze všech nejlépe. Obecně přitom platí, že čím kratší trvání závazku zvolíte, tím dříve nebankovní půjčku splatíte: vybírat můžete od 12 do 36 měsíců a s možností odstupňování po půl roce.

Jaké jsou podmínky pro získání rychlé půjčky

Splnit stačí naprosté základy, aby bylo možné ověřit, že o peníze skutečně žádáte vy a nikdo jiný. V prvním kroku je potřeba vyplnit formulář, v němž o sobě uvedete základní a kontaktní informace, o zbytek se postarají pracovníci, kteří vám do 5 minut zašlou SMS, jak na tom jste. Co je tedy nutné:

pravidelný měsíční příjem (ze zaměstnání, podnikání aj., lze kombinovat i dva a více zdrojů)
dva doklady totožnosti (OP spolu s ŘP či cestovním pasem)
platný bankovní účet na vaše jméno
zaslání ověřovacího poplatku 1 Kč
aktuální telefonní číslo a email
plnoletost (věk alespoň 18 let)

Finanční prostředky jsou vypláceny do 15 minut

Ať spěcháte nebo se připravujete s předstihem, jsou žádosti vyhodnoceny obratem po přijetí. Téměř ihned tak víte, na čem jste, a pokud je vše v pořádku, bude vám nebankovní půjčka až 150 000 Kč převedena na účet. Peníze tak můžete mít díky okamžitým platbám už do čtvrt hodiny.